







na nowe lub lepszej firmy,tak że z seryjnego nakeda dużo nie zostało
,zrobiłem go według mojej wizji z dnia w którym go kupiłem od sąsiada,długo to trwało bo zbytnio czasu nie było i latka już nie takie młode 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości