• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Naked

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » sob 12 lip, 2014

Witam wszystkich ponownie,mam pytanie do osób tu zaglądających ile mogę dostać za mojego nakeda ? ma przejechane jakiś 900 km na tym silniku,planuję zakup czegoś większego :)


Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Naked

Postautor: Dominxd » sob 12 lip, 2014

portierek, ta opona 3.00 na przodzie weszła bez problemu? :)

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » sob 12 lip, 2014

Witaj,weszła na styk,był bardzo mały odstęp od metalowej osłony pod błotnikiem i ją poszerzałem o jakieś 3cm,teraz dochodzi maxymalnie pod błotnik i jest prześwit między oponą jak w orginale :>

Awatar użytkownika
Steel121
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Lokalizacja: AleksandrĂłw ÂŁĂłdzki

Re: Naked

Postautor: Steel121 » czw 07 sie, 2014

Kolego skąd masz takie zegary z wyświetlaczem biegów? śliczne.

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » czw 07 sie, 2014

Witaj,zegary są od Hondy NSR jak dobrze pamiętam,wyświetlacz był z orginalnych zegarów z nakeda i wstawiłem go zamiast wskaźnika temperatury,niebawem wstawię zdjęcia z zamontowaną chłodnicą i wskaźnikiem temperatury oleju,miałem go sprzedać i kupić coś większego ale za dużo już w niego włożyłem a oddać za 1500 to się raczej nie opłaca i chyba zostanie dla syna :)


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Naked

Postautor: to&owo » czw 07 sie, 2014

no pewnie,że nie opłaca się sprzedawać. dobrze zrobione,pod siebie, to jak nie ma kryzysu,że ta kasa ratuje sytuacje to szkoda popychać dalej ;)

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » pt 08 sie, 2014

rozkręciłem go do ostatniej śrubki ,co mogłem to cynkowałem,część śrub jest kwasoodporne no i 70% części powymieniana :> na nowe lub lepszej firmy,tak że z seryjnego nakeda dużo nie zostało :) ,zrobiłem go według mojej wizji z dnia w którym go kupiłem od sąsiada,długo to trwało bo zbytnio czasu nie było i latka już nie takie młode ;p

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » ndz 31 sie, 2014

Dawno nic nie wstawiałem,więc daję kilka nowych fotek :)
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/201408311_eanawes.jpg[/img][/img]
wstawiłem wyświetlacz do zegarów pokazujący stan ładowania akumulatora i drugi od temperatury silnika.
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/201408311_eanashr.jpg[/img][/img]
[img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/201408311_eanawwx.jpg[/img][/img]
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/201408311_eanawnx.jpg[/img][/img]
założyłem też światła do jazdy dziennej które mi zostały po wymianie z samochodu,są podłączone do żarówki pozycyjnej,nie wiem czy nie przekombinowałem ale nie miałem co z nimi zrobić ,proszę o szczerą opinię na temat wyglądu tych świateł.
[img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/201408311_eanawww.jpg[/img][/img]
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/201408311_eanasnq.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Naked

Postautor: MAGIK » ndz 31 sie, 2014

trochę lipnie dales te swiatła , trzeba było neon w lame ładnie dać :)
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » ndz 31 sie, 2014

To jeszcze można ściągnąć i zmienić ,założyłem tak bo nie miałem koncepcji a z neonem nie pomyślałem,będę miał następne wyzwanie :)

Awatar użytkownika
Tigerses5
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 25 maja, 2014
Lokalizacja: Zawadka
Kontaktowanie:

Re: Naked

Postautor: Tigerses5 » ndz 31 sie, 2014

Wskaźnik temperatury pokazuje temp bloku?
Barton Sprint 2012 prezentacja

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=11087

PomogÂłem postaw piwko ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » ndz 31 sie, 2014

Zastanawiałem się gdzie dać czujnik żeby temperatura była w miarę wiarygodna,tam gdzie zamocowałem temperatura pokazuję około 10 stopni więcej niż sonda umieszczona pod korkiem wlewu oleju,nie jest bezpośrednio na na bloku,zrobiłem mocowanie sondy na miedzianej rurce z oczkiem do mocowania,myślałem nad przewierceniem adaptera od chłodnicy i założenia tam sondy,ktoś na forum tak miał ale nie chciałem już go odkręcać i kombinować.
Ostatnio zmieniony pn 01 wrz, 2014 przez portierek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rnd0
Majster
Majster
Posty: 104
Rejestracja: czw 21 sie, 2014
Lokalizacja: z Miasta

Re: Naked

Postautor: rnd0 » pn 01 wrz, 2014

Cześć, mógłbym poznać dokładne wymiary opony przód? Bo chciałbym taką do swojego Junaka :)

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » pn 01 wrz, 2014

Wita,to jest rozmiar 3.0 -18 orginalna była 2.75-18

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Naked

Postautor: to&owo » pn 01 wrz, 2014

światła mi się nie widzą,reszta ładnie :)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl