• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 15 maja, 2013

Dla mnie właśnie zajebiście, że jest bez tego chu**stwa, aby mi aku rozładowywało i siara była jak nie odpalił. A tak podejdę, zapier**lę z buta i gra :D
A poza tym choppera pali się z kopa, a nie z rozruchu (takie moje zdanie) :p
thobi317, to dobrze, bo 72cc paliła mi 3.5 na gaźniku 19mm <krzyk>
Na 110 narazie będę jeździł na tym samym gaźniku, w wakacje się pomyśli na 24 lub większym :)

EDIT:
Dzisiaj poszedłem do garażu i porobiłem trochę przy Kindze, a że jeszcze silnika nie mam, to zająłem się innymi równie ważnymi sprawami. No więc, naprawiłem kontrolki kierunkowskazów w liczniku, bo nie działały, kabelki były pourywane, nie wiem zresztą jakim cudem. Zrobiłem także kontrolkę luzu, zamieniłem tylko kabelki i teraz kontrolka luzu jest w kontrolce kierunkowskazów w półce :D
Przyda się na początek ta kontrolka, bo teraz jestem przyzwyczajony do układu biegów N1234, a nowy silnik będzie miał układ 1N234, a jeżdżąc na kumplowych Bartonach, Zippach i innych czajnmaszynach miałem problem z jego wrzuceniem ;)
Wymalowałem również "komorę" silnika, bo zmatowiała trochę i okolice główki ramy. Teraz ta rama wygląda tak jak powinna, a nie cała matowa :D

No więc zrobiłem tylko 2 zdjęcia pomalowanych dupereli, jutro mam nadzieję serducho przyjdzie to zrobię nowe foteczki ^^
Obrazek
Obrazek

Pzdr ;)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » śr 15 maja, 2013

KucaQ, z dnia na dzień ten czoper jest coraz bardziej zaje**** :D A zapomniałem Ci powiedzieć, że to 110 też mam na gaźniku 19mm :)
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 15 maja, 2013

To akurat wiem, bo ciągle coś przy nim grzebię :D
A, no to bajer jak będzie palić nawet poniżej 3 :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » śr 15 maja, 2013

KucaQ, grzebać to i ja mogę bo mam czas ale nie za dużo funduszy na to grzebanie ;c
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 15 maja, 2013

No ja także do bogatych nie należę, a wszystko co robię, robię z materiałów, które mam w garażu :D
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: kamil13367 » śr 15 maja, 2013

KucaQ, i tak dalej xd :D LwG !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 16 maja, 2013

No i panowie! Silnik został dostarczony przez kuriera! Nie ma co, od razu włożyłem go w ramę :D
Szczerze powiedziawszy trochę się rozczarowałem po otwarciu kartonu. Silnik miał być CAŁY czarny, a na deklach miało pisać Loncin, no ale co z tego, ważne że 110 :D
Tylko oryginalna łosiowska wajcha od biegów nie pasowała i musiałem założyć dołączoną do silnika ;c
Ale jutro tata wraca więc przerobimy oryginalną i będzie git, bo na tej krótkiej zmiana biegów to masakra...
Nagrałem również filmik z first run'a, ale znając mój internet, będzie wrzucony dopiero za jakąś godzinkę :D

Także na początek fotki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak na razie nigdzie nim nie jeżdżę, jutro idę kupić nowy olej, na tym boję się jeździć, bo cholera wie czy to czasem nie jest techniczny, a kilkanaście złotych to nie majątek.
Czyli od jutra zaczynam docieranie i oswajanie się z takim układem biegów :D
Jutro też dokonam wszystkich regulacji.

Od razu odpowiem na kilka pytań :p
-Nie, nie założę stożka.
-Tak, kiedyś pomaluję głowicę.
-Tak, niedługo wypoleruję króciec.
-Tak, pomalowałem łańcuch na złoto.
-Tak, kiedyś nagram filmik z przyspieszenia.

Jak macie pytania, na które odpowiedzi nie udzieliłem - dawać śmiało :D

Oceniajcie! ;)

EDIT: I jest już filmik ;)
http://www.youtube.com/watch?v=UfV-wEiYxMA
Ostatnio zmieniony czw 16 maja, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Bubles » czw 16 maja, 2013

KucaQ, Ten spaw do dolnej podtrzymajki silnika to Ty robiłeś? <facepalm>

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 16 maja, 2013

Problem?
Trzyma się zajebiście, a że to nie wygląda to już moja sprawa.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 18 maja, 2013

Dzisiaj mała sesyjka z moimi cudeńkami <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oceniać :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Bumek » sob 18 maja, 2013

Fajne maszyny :D Widzę że tata obok trampoliny się też załapał :D
Obrazek

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: CZARO » sob 18 maja, 2013

Fajne masz rejestracje 17,27,47 ;)
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 18 maja, 2013

Bumek, noo, a mówiłem mu, że ostro w kadr wchodzi :D
CZARO, nawet nie zauważyłem, fakt, fajnie ;]
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 20 maja, 2013

Panowie, doradźcie mi, bo ja nie mam pomysłu. którą wersję mocowania tablicy byście wybrali? Bo prawdę mówiąc u góry średnio mi się podoba, a gdyby miała by być na dole, musiałaby być inna lampa, a raczej będzie.
Z tymże jakby była na dole, to moto byłoby troszkę za długie, kuźwa, sam już nie wiem :U
Jeszcze trochę to powrócę do starego wyglądu :D

Fotki do wyboru:
Obrazek
Obrazek

PS: Nie patrzeć na krzywiznę błotnika, już jest prosto :p
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: CZARO » pn 20 maja, 2013

KucaQ, Ja bym wolał na górze ;)
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...



Mercedes 190 by Czaro!



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl