A poza tym choppera pali się z kopa, a nie z rozruchu (takie moje zdanie)
thobi317, to dobrze, bo 72cc paliła mi 3.5 na gaźniku 19mm
Na 110 narazie będę jeździł na tym samym gaźniku, w wakacje się pomyśli na 24 lub większym
EDIT:
Dzisiaj poszedłem do garażu i porobiłem trochę przy Kindze, a że jeszcze silnika nie mam, to zająłem się innymi równie ważnymi sprawami. No więc, naprawiłem kontrolki kierunkowskazów w liczniku, bo nie działały, kabelki były pourywane, nie wiem zresztą jakim cudem. Zrobiłem także kontrolkę luzu, zamieniłem tylko kabelki i teraz kontrolka luzu jest w kontrolce kierunkowskazów w półce
Przyda się na początek ta kontrolka, bo teraz jestem przyzwyczajony do układu biegów N1234, a nowy silnik będzie miał układ 1N234, a jeżdżąc na kumplowych Bartonach, Zippach i innych czajnmaszynach miałem problem z jego wrzuceniem
Wymalowałem również "komorę" silnika, bo zmatowiała trochę i okolice główki ramy. Teraz ta rama wygląda tak jak powinna, a nie cała matowa
No więc zrobiłem tylko 2 zdjęcia pomalowanych dupereli, jutro mam nadzieję serducho przyjdzie to zrobię nowe foteczki
Pzdr








![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)