Wiem, że lepsze było by coś typu senda czy tzr, ale są droższe, a poza tym mam dużo części po shocku. Jak na chińczyka to manic to dobra propozycja do lekkiego stuntu? Stunter Roni ładnie ogarnia na nakedzie





[/URL]



Części tanie, jak na chińczyka to nawet wytrzymały.. ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)




ale znów ma 110ccm.
stunt tylko na jakiś pustych drogach, albo na parkingach, a z pękniętą ramą na mieście raczej nie będę szaleć
[/URL]







wzmocnij sobie ramę albo wspawaj te rurki co w niektórych chińczykach idą pod silnikiem może coś da
Miłego stuntu! 


[/URL]


Mogłeś im pokazać stunt "koszmarkiem" i było by git
Ale zawsze możesz kupić takiego chinola niby tam do renowacji, na handel czy coś a po tygodniu już mieć zrobionego stunt psa
Bierz 251! 

BarracudaPL pisze:Z tym Killing The Streets przesadziłeśMogłeś im pokazać stunt "koszmarkiem" i było by git
Ale zawsze możesz kupić takiego chinola niby tam do renowacji, na handel czy coś a po tygodniu już mieć zrobionego stunt psa
Co nie zmienia faktu że MZ da ci więcej frajdy z jazdyBierz 251!
ale nic się na razie nie trafia
Tak samo jak chce się jawą przejechać to słyszę to ma takie światła, że nic nie widać, moc tak ze skrzyżowania tym nie ocieknę i pakuje kase w szrota
Z MZ taki problem, że coś w najbliższe okolicy muszę szukać, bo z kategorią A1 też może ciężko przejść

[/URL]


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości