• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

zipp manic stunt

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

zipp manic stunt

Postautor: Olo » śr 24 kwie, 2013

Chcę zacząć przygodę ze stuntem i poszukuje czegoś taniego do gibania. Znalazłem zipp manica 110. Z kolesiem wynegocjowałem za 1000zł. Ponoć wszystko sprawne.
Wiem, że lepsze było by coś typu senda czy tzr, ale są droższe, a poza tym mam dużo części po shocku. Jak na chińczyka to manic to dobra propozycja do lekkiego stuntu? Stunter Roni ładnie ogarnia na nakedzie ;)
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej


Awatar użytkownika
sebastian_16
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: pn 08 paź, 2012
Lokalizacja: SkoczĂłw

Re: zipp manic stunt

Postautor: sebastian_16 » śr 24 kwie, 2013

Do lekkiego stuntu powinien wystarczyć. HB zrobić i na kole się uczyć.
I dobrze że 110cc bo na 72cc na kole jest ciężko i części tanie ;D

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: zipp manic stunt

Postautor: Bumek » śr 24 kwie, 2013

Jak dla mnie jak najbardziej ok :) Części tanie, jak na chińczyka to nawet wytrzymały.. :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: zipp manic stunt

Postautor: Szczepan » śr 24 kwie, 2013

Ciekawe jak będzie z ramą :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: zipp manic stunt

Postautor: michau_ek » śr 24 kwie, 2013

1000 zł to drogo jak na maszyne do katowania :P

100 razy bardziej wolałbym chinczyka w 4t 110cc niż 50cc am6 (tzrki,rski i inne) bo to jest porażka, na 110cc na bardzo "lekkich" przełożeniach z gazu będziesz lekko stawał na koło...eksploatacja to 1/3 tego co na markowca... a jak rama pęknie sie pospawie albo kupi nową- jak chcesz stuntować to o swoje bezpieczenstwo zadbasz czyli wypadek z połamaną ramą i bez niej nie powinien byc dla ciebie problemem (oczywiscie mowa o twoim stanie zdrowia)


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: zipp manic stunt

Postautor: Olo » śr 24 kwie, 2013

Właśnie nie mogę nic tańszego znaleźć, a szukam już od sporego czasu :/ ale znów ma 110ccm.
Zbroje i nakolanniki do stuntu już mam :D stunt tylko na jakiś pustych drogach, albo na parkingach, a z pękniętą ramą na mieście raczej nie będę szaleć <troll>
.
Qurcze sam nie wiem, a jakby coś z zarżętym silnikiem albo 50 się trafiło to mam ze shocka jeszcze silnik 72ccm tylko nie wiem czy to da radę, czy będę musiał co trochę sprzęgło wymieniać <glupek>
W manicu ta rama jedno rurowa, ale wygląda na grubawą
Ostatnio zmieniony śr 24 kwie, 2013 przez Olo, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: zipp manic stunt

Postautor: dawid0402 » śr 24 kwie, 2013

człowieku 110 jest sto razy lepsze od am6 ,ponieważ 110 ma już od samego dołu moc w przeciwieństwie do am6 gdzie moc zaczyna się od 7k

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: zipp manic stunt

Postautor: Bumek » czw 25 kwie, 2013

Co z ramą? Ja ramę kupiłem za 100 złotych polskich, ale można zawsze pospawać i wzmocnić :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: zipp manic stunt

Postautor: Żaba » czw 25 kwie, 2013

Spoko spoko spoko Tylko ramę wzmocnić hamulce ogarnąć i oczywiście stelaż ja bym wolał zacząć od jakiegoś odkurzacza firmowego bo bez papiera można kupić w cenach poniżej 500zł i naprawdę fajnie sie tym kaci :)
Obrazek

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: zipp manic stunt

Postautor: thobi317 » pt 26 kwie, 2013

fajny i dość tanio kupiłeś :D wzmocnij sobie ramę albo wspawaj te rurki co w niektórych chińczykach idą pod silnikiem może coś da <lol> Miłego stuntu! :)
:)

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: zipp manic stunt

Postautor: Olo » pt 26 kwie, 2013

thobi317, nie kupiłem, tylko trafił się taki na sprzedaż i na taki pomysł wpadłem :D :P
Pokazałem tacie, że takie coś chciałbym sobie kupić, żeby pośmigać w jakimś lajtowym stuncie, pokazałem filmiki z Killing The Streets. To usłyszałem że się połamie, że to głupota i temat się skończył <zalamka>
Zamiast tego kupie sobie jakiego klasyka typu MZ do odnowienia i dla pocieszenia się
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: zipp manic stunt

Postautor: michau_ek » sob 27 kwie, 2013

a spodziewałeś się, że rodzice powiedzą nie ma problemu, stuntuj sobie? ;P

ja bym rozwiązał to inaczej lecz jak masz świetne stosunki z rodzicami to szkoda ich psuc :P

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: zipp manic stunt

Postautor: BarracudaPL » sob 27 kwie, 2013

Z tym Killing The Streets przesadziłeś :D Mogłeś im pokazać stunt "koszmarkiem" i było by git :P Ale zawsze możesz kupić takiego chinola niby tam do renowacji, na handel czy coś a po tygodniu już mieć zrobionego stunt psa :P
Co nie zmienia faktu że MZ da ci więcej frajdy z jazdy ;) Bierz 251! :D
WFM --> King --> Fighter

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: zipp manic stunt

Postautor: Olo » sob 27 kwie, 2013

BarracudaPL pisze:Z tym Killing The Streets przesadziłeś :D Mogłeś im pokazać stunt "koszmarkiem" i było by git :P Ale zawsze możesz kupić takiego chinola niby tam do renowacji, na handel czy coś a po tygodniu już mieć zrobionego stunt psa :P
Co nie zmienia faktu że MZ da ci więcej frajdy z jazdy ;) Bierz 251! :D

Rodzice mi kazali się pozbyć starego silnika z segmentu. Powiedziałem, że poszukam czegoś taniego z zarżniętym silnikiem :D ale nic się na razie nie trafia :/
MZ powiedzieli, że będzie się psuło, remonty będę robić i że mam sprawną hondę :P Tak samo jak chce się jawą przejechać to słyszę to ma takie światła, że nic nie widać, moc tak ze skrzyżowania tym nie ocieknę i pakuje kase w szrota :P Z MZ taki problem, że coś w najbliższe okolicy muszę szukać, bo z kategorią A1 też może ciężko przejść :D
Ale się wyżaliłem <troll>
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: zipp manic stunt

Postautor: BeNeK » sob 27 kwie, 2013

Olo, ładna spowiedź <luzik>

Ja bym kupił takiego grata za tysiaka jeszcze jak na chodzie... stelaż, hb, klatka i wzmocnienie ramy.... git maszynka dla początkującego ;)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl