• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Zaprezentuj swoją maszynę.
michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: michau_ek » sob 13 kwie, 2013

wiem, doświadczenia jeszcze musze nabrać ;)

sprzęgło na filmiku tak jakby się ślizga, lecz ja w jezdzie tego w ogóle nie czuje... sprzęgła robił raczej nie bede ;)


musze te zaworki wyregulowac a jakoś nie umiem się za to zabrac.


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: Yato » sob 13 kwie, 2013

michau_ek, to tam płytki masz?
:)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: michau_ek » sob 13 kwie, 2013

bo ja wiem xD gdybym wiedział jak to zrobić to bym to zrobił.


nowe fotki w linku :)

http://bikepics.com/members/michauek/88gpz600/


myslicie, ze zejdzie za taką kase? na razie sprawdzam rynkową wartość, lecz jeśli ktośda 1500 zł od reki to oddam :))

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-gpz-6 ... 2FOqj.html
Ostatnio zmieniony sob 13 kwie, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: Yato » sob 13 kwie, 2013

Nie zostawiasz go sobie ? :)
:)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: michau_ek » sob 13 kwie, 2013

za 1500 oddam,ale jak dajmy na to już będę chciał się tego pozbyć bo coś kolejnego kupie to i tak niżej niż 1000 zł tego nie sprzedam - to już wole trzymać jako "klasyka" tak poza tym; w to trzeba troche włożyć... a mi się wkładać nie opłaca bo tego nie odzyskam.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: Lukas995 » sob 13 kwie, 2013

Malutko cenisz ... gpz 500 stoi drożej :P

adrol

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: adrol » sob 13 kwie, 2013

gpz600 nie mają cen, można kupić czasami nowszy zarejestrowany za 1200zł, normalnie stoją około 2tys zł, czasami ktoś 3 zawoła, więc 1500zł do rejestracji za model z końca lat 80-tych to dobra cena, ale wcale nie taka mała.

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: Olo » sob 13 kwie, 2013

Nie jeden 16 jeździ lepiej od starszego :D ale ma nadzieje, że przy 190km/h nie jechałeś w zwykłym odzieniu codziennym :P
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: Yato » sob 13 kwie, 2013

Olo, Ty masz kombinezon to kozak tera :D
:)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: michau_ek » ndz 14 kwie, 2013

Olo pisze:Nie jeden 16 jeździ lepiej od starszego :D ale ma nadzieje, że przy 190km/h nie jechałeś w zwykłym odzieniu codziennym :P



co prawda jechałem w zwykłym odzieniu codziennym ale 3x grubiej ubrany niż zawsze, mimo że u mnie piekna wiosna ;)

@ jeszcze nie jezdze tym motorkiem na tyle dużo aby opłacało mi się dawać 1000 zł za strój - poza tym, na tablicy jest nim spore zainteresowanie ;))
Ostatnio zmieniony ndz 14 kwie, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

adrol

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: adrol » ndz 14 kwie, 2013

Ja nawet jeżdżąc na daxie byłem zawsze w pełnym stroju, a jak raz jechałem nad jezioro 2KM to ubrałem się tylko w lekkie motocyklowe buty (bez wzmocnien lekko za kostkę) i ramoneskę. No i jak się wyłożyłem przez geniusza w golfie III to byłem cały poobijany, przez 3 tygodnie nie mogłem jeździć, a jechałem 40km/h.
Radzę tobie kupić strój, nie mówię, że trzeba od razu iść do sklepu i kupić komplet za kilka tysięcy. Najważniejszy jest kask, jak nie masz kasy to lepiej kupić jakąś używkę shoei czy arai, jak nie chcesz mieć problemów z nogami to kup buty, też można casami dostać po lekkim ślizgu za 150-250zł jakieś dobre SIDI, kurtkę też można kupić za około 250zł rękawice około 100zł, a spodnie zawsze mogą poczekać. Nie warto oszczędzać jak chcesz jeździć,a 3 razy grubsza warstwa Ci nic nie da.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: Yato » ndz 14 kwie, 2013

Ja jak przy 70 fiknąłem colibrem to bluza i dżinsy całe potargane i teraz blizny zostały tylko :P
:)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: michau_ek » ndz 14 kwie, 2013

ja wiem, że wiele mi to nie da ale aby uspokoić własne sumienie ubrałem się "grubiej" jeździć nie mam zamiaru dużo, kask mam teorytycznie dobry - bo ls2 który nowy kosztował 400 zł, lecz ls2 to chyba nie jest nic świetnego...

ogólnie miałem pierwszą jazde na gumie tym - raczej nie powinienem ryzykować ale to tez daje ogrom frajdy... no i zawsze o tym marzyłem :D


Wczoraj wystawiłem to kawasaki - odezwało się 5 osób, 2 proponowały zamiane na auto (z checia, ale rodzice sa na nie) oraz 2 zadawały pytania, ostatnia osoba przeszła do konkretów - chce to kupić, jest zdecydowana, LECZ musiałbym to przywiezc do gliwic...i szczerze mówiąc z jednej strony kuszą pieniądze a z drugiej to bym jeszcze pojezdzil i mam dylemat nie mały :P

adrol

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: adrol » ndz 14 kwie, 2013

Nie ten to inny jak ktoś Ci proponuje dobre pieniądze to się nie zastanawiaj ;).

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Kawasaki GPZ 600 - wreszcie jakiś konkret !

Postautor: michau_ek » ndz 14 kwie, 2013

no też tak myślę... lecz fajnie jest mieć w garażu coś mocnego ;)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl