sprzęgło na filmiku tak jakby się ślizga, lecz ja w jezdzie tego w ogóle nie czuje... sprzęgła robił raczej nie bede
musze te zaworki wyregulowac a jakoś nie umiem się za to zabrac.









---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
ale ma nadzieje, że przy 190km/h nie jechałeś w zwykłym odzieniu codziennym 
[/URL]


Olo pisze:Nie jeden 16 jeździ lepiej od starszegoale ma nadzieje, że przy 190km/h nie jechałeś w zwykłym odzieniu codziennym






.

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości