Może to wydaje się dziwne ale to jest naprawdę możliwe. Sam przez to przechodziłem wiele razy i przechodzę po raz kolejny i śmiało stwierdzam że wszystko z tobą w porządku
Uwierz że ja czasami miałem tak że dziewczyny w realu nigdy nie widziałem a już byłem w stanie zrobić dla niej wszystko (no prawię
) Tylko czy chcesz prowadzić związek przez Facebooka czy za jakiś czas w miarę możliwości planujesz coś więcej? A co do tego wierzenia... ja dużo ostatnim czasy piszę z dziewczynami i wiem że to się wyczuwa kiedy dziewczyna robi sobie jaja a kiedy jest na poważnie z tobą. Fakt, nie można być zawszę pewny no ale da się poznać w miarę
Jeśli macie skype to będzie to dobrym rozwiązaniem. Zobaczysz czy się śmieje czy będzie poważna i wgl.
A może na wakacje niech ktoś do kogoś pojedzie? Taka mała propozycja ode mnie
Podsumowując - wszystko z tobą ok, pisz dalej





Jak się fajnie pisze, to super, powodzenia itd itd
Ale to nie na dłużej.. Ale to tylko moje zdanie 


Nie piszę z nią przez Facebook'a, tylko przez inny, mniej znany portal; planujemy spotkanie, ale jeszcze nie wiem, co z tego będzie. ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


