• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wszystko o dziewczynach :)

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarracudaPL » wt 02 kwie, 2013

lukasz szczerze? Jesteśmy tak samo popier*oleni :D Może to wydaje się dziwne ale to jest naprawdę możliwe. Sam przez to przechodziłem wiele razy i przechodzę po raz kolejny i śmiało stwierdzam że wszystko z tobą w porządku ;) Uwierz że ja czasami miałem tak że dziewczyny w realu nigdy nie widziałem a już byłem w stanie zrobić dla niej wszystko (no prawię :D ) Tylko czy chcesz prowadzić związek przez Facebooka czy za jakiś czas w miarę możliwości planujesz coś więcej? A co do tego wierzenia... ja dużo ostatnim czasy piszę z dziewczynami i wiem że to się wyczuwa kiedy dziewczyna robi sobie jaja a kiedy jest na poważnie z tobą. Fakt, nie można być zawszę pewny no ale da się poznać w miarę ;) Jeśli macie skype to będzie to dobrym rozwiązaniem. Zobaczysz czy się śmieje czy będzie poważna i wgl. ;) A może na wakacje niech ktoś do kogoś pojedzie? Taka mała propozycja ode mnie ;)

Podsumowując - wszystko z tobą ok, pisz dalej :D
WFM --> King --> Fighter


Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » śr 03 kwie, 2013

Wszystko z Tobą ok, ale według mnie to nie przetrwa.. Będziesz się blokować (w sensie nie spotykać z innymi itd) dla dziewczyny, której nawet nie możesz przytulić? ;p Jak się fajnie pisze, to super, powodzenia itd itd :) Ale to nie na dłużej.. Ale to tylko moje zdanie ;)

Piszę z własnego doświadczenia, pisałem z jedną na tej zasadzie ponad 2 lata <luzik>
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Prelude » śr 03 kwie, 2013

Odpuść sobie związki przez internet.
Obrazek

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: lukasz » śr 03 kwie, 2013

malfoy12, dziękuję bardzo :))
BarracudaPL, dziękuję bardzo. :> Nie piszę z nią przez Facebook'a, tylko przez inny, mniej znany portal; planujemy spotkanie, ale jeszcze nie wiem, co z tego będzie. :D
BarneY, Gabriel172, dziękuję za wypowiedzi. ;)
;]

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarracudaPL » śr 03 kwie, 2013

No spoko ale z tym FB to tylko przykładowo podałem ;)
BarneY, ja swoją drogą miałem parę takich związków ale to dla zabawy :) Kto mi kazał być wierny? :D Możesz chodzić z nią, przecież jak nie wyjdzie nabierzesz chociaż trochę doświadczenia :D
WFM --> King --> Fighter


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » śr 03 kwie, 2013

BarracudaPL pisze:BarneY, ja swoją drogą miałem parę takich związków ale to dla zabawy :) Kto mi kazał być wierny? :D Możesz chodzić z nią, przecież jak nie wyjdzie nabierzesz chociaż trochę doświadczenia :D

<simfacepalm>
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: szymo_97 » śr 03 kwie, 2013

Mi się chłopie wydaje, że stąpasz bo bardzo cienkim gruncie.
Może się to oczywiście udać, ale zazwyczaj takie osoby piszą sobie "dla jaj", albo nie traktują tego poważnie.
Tobie też radzę zachować pewien dystans, aczkolwiek jeżeli dobrze Ci się z nią pisze i planujeciie się spotkać to warto spróbować. :)

750 wiadomości to trochę mało żeby się dobrze poznać, ja z moją dziewczyną na fb mam ponad 30 tyś. wiadomości, no i do tego setki godzin spędzonych w realu :D
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarracudaPL » śr 03 kwie, 2013

No może źle mnie zrozumieliście :D Ja np. nie pisałem dla jaj tylko pewien dystans zachowany miałem ponieważ może mnie "wkręcać" i wgl. . No może inaczej: w razie czego byliśmy tylko teoretycznie ze sobą, dopiero miało być na poważnie od 1 spotkania do którego nie doszło...
Ale teraz już się nauczyłem sporo i podchodzę do tego inaczej ;) Bardziej podrywam tylko dziewczynę a dokładniej przekonuje do siebie aby na 1 spotkaniu było łatwiej ;)
WFM --> King --> Fighter

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: n0r3k » czw 04 kwie, 2013

Zacznijmy od tego, że nie można z kimś ''być'' nie widząc go ani razu na oczy. Jest możliwe, że pisząc z nią myślisz, że to fajna dziewczyna i warto ją poznać, ale nic więcej. Gdybyście mieszkali bliżej siebie to miałoby to jakiś sens. Też kiedyś pisałem z fajną dziewczyną, mieszkała daleko ale miała ciocie 3km ode mnie. Przez internet wszystko fajnie, gdy się pierwszy raz spotkaliśmy też było nieźle ale potem (z mojej głupoty) jakoś sie zjebało, bo ona wolała spacery a ja wolałem jeździć ogarem :D Wtedy zrozumiałem, że na dziewczyny przyjdzie pora :P
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » czw 04 kwie, 2013

n0r3k,
bo ona wolała spacery a ja wolałem jeździć ogarem
haha haha
prawidziwy bajker <troll> <polewaj>

lukasz, Jedyne co możesz mieć z tej znajomości to pełno godzin przy kompie i rozczarowanie na koniec :) Wbijaj do mnie, to znajdziemy Ci jakąś laskę <troll>
Ostatnio zmieniony czw 04 kwie, 2013 przez BarneY, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Shark
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: pn 05 lis, 2012
Lokalizacja: Radlin
Kontaktowanie:

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Shark » sob 06 kwie, 2013

Mam dla was pytanie, czy 20km to duża odległość ? Mnie się zdaje że nie :D A co ważne ona też lubi motocykle, może nie jara się tym tak bardzo jak ja, no ale dojdziemy do tego ;d. Tak pytam was jakie jest wasze zdanie.

adrol

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: adrol » sob 06 kwie, 2013

20 Km to nic, a jak się interesuje motocyklami to się nie zastanawiaj :D

Awatar użytkownika
Shark
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: pn 05 lis, 2012
Lokalizacja: Radlin
Kontaktowanie:

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Shark » sob 06 kwie, 2013

No wiem właśnie :D Też tak myślałem że 20km to mało ;d Może jeszcze nie jest tak najarana motocyklami, ale na początek ważne że lubi ;d Nic tak nie łączy jak wspólna pasja ;d :)

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarracudaPL » sob 06 kwie, 2013

20km to nieduża odległość a chociaż się przejedziesz kawałek ;)
A dziewczyna lata czymś? :D
WFM --> King --> Fighter

Awatar użytkownika
Shark
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: pn 05 lis, 2012
Lokalizacja: Radlin
Kontaktowanie:

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Shark » sob 06 kwie, 2013

Ma Apke SR 50 :P



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron