Na necie znalazłem takie coś http://allegro.pl/super-tlumik-tuningow ... 27219.html spawarkę mam więc mogłbym sobie pospawać chodzi mi tylko o końcówkę tłumika bo o nią najbardziej chodzi 



Na necie znalazłem takie coś http://allegro.pl/super-tlumik-tuningow ... 27219.html spawarkę mam więc mogłbym sobie pospawać chodzi mi tylko o końcówkę tłumika bo o nią najbardziej chodzi 



Powiedzmy, że za tą cenę ni ma źle, na pewno będzie się o wiele lepiej prezentował na moto niż te samochodowe 




Samochodowych nie lubię, bo za duże i do motora samochodowy tłumik to dla mnie dziwne 






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości