• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tłumik GB Street

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Time Bandit
Specjalista
Specjalista
Posty: 173
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: ZÂłotĂłw/Okolice

Tłumik GB Street

Postautor: Time Bandit » pt 29 mar, 2013

Witam. Chcę kupić tłumik do mojego GB, ponieważ mój już jest przepalony na amen :D Na necie znalazłem takie coś http://allegro.pl/super-tlumik-tuningow ... 27219.html spawarkę mam więc mogłbym sobie pospawać chodzi mi tylko o końcówkę tłumika bo o nią najbardziej chodzi ;)


Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Tłumik GB Street

Postautor: dawid0402 » pt 29 mar, 2013

Kupuj wkładaj i jeździj bynajmniej lepiej wygląda od tych samochodowych mugenów.
Ostatnio zmieniony pt 29 mar, 2013 przez dawid0402, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Tłumik GB Street

Postautor: to&owo » pt 29 mar, 2013

git tłumiczek ;) ciekawe jak brzmi ;)

Patryko124
Majster
Majster
Posty: 121
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2012
Lokalizacja: HrubieszĂłw

Re: Tłumik GB Street

Postautor: Patryko124 » pt 29 mar, 2013

Ciekawe czy kolanko by pasowało do Gb Streeta.

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Tłumik GB Street

Postautor: Vesper » pt 29 mar, 2013

Time Bandit, Identyk puszka co w Junaku 901 Sport, tylko że full przelot :D Powiedzmy, że za tą cenę ni ma źle, na pewno będzie się o wiele lepiej prezentował na moto niż te samochodowe <lol>
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)


Awatar użytkownika
meGaS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Tłumik GB Street

Postautor: meGaS » pt 29 mar, 2013

speeder, tu jest filmik: http://www.youtube.com/watch?v=LKVyRLyhLCg nawet całkiem, całkiem, na pewno lepiej wygląda od tych mugenów samochodowych.
Gdy pomogłem daj "pomogł" lub "piwko"
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Filmik - ogar 900 150 cm3: https://www.youtube.com/watch?v=3xDroaMLsAw
Moja maszyna na moto-4t: http://forum.moto-4t.pl/ogar-900-by-megas1994-vt63.htm
Moja maszyna na pj: http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-900/81214

Awatar użytkownika
Pawel97
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Lokalizacja: Radecznica

Re: Tłumik GB Street

Postautor: Pawel97 » pt 29 mar, 2013

jest nawet filmik jak w gb siedzi :) http://www.youtube.com/watch?v=ExjGO6OO2B4

Awatar użytkownika
Time Bandit
Specjalista
Specjalista
Posty: 173
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: ZÂłotĂłw/Okolice

Re: Tłumik GB Street

Postautor: Time Bandit » pt 29 mar, 2013

No ogółem to dopasowanie nie będzie takie trudne. Końcówkę odciąć przyspawać do blachy i przykręcić nowy tłumik. Ogółnie ten będzie mi na pewno lepiej brzmiał i się nie wypali tak szybko jak oryginalne badziewie :D Samochodowych nie lubię, bo za duże i do motora samochodowy tłumik to dla mnie dziwne :D

Awatar użytkownika
maniek3080
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pn 28 lut, 2011
Lokalizacja: Sieradz

Re: Tłumik GB Street

Postautor: maniek3080 » pt 29 mar, 2013

A to kolanko nie będzie za krótkie ?

Dawid35892
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: Wielkolas

Re: Tłumik GB Street

Postautor: Dawid35892 » pt 29 mar, 2013

A do ogara podszedłby ten wydech ?:)

Awatar użytkownika
maniek3080
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pn 28 lut, 2011
Lokalizacja: Sieradz

Re: Tłumik GB Street

Postautor: maniek3080 » pt 29 mar, 2013

Myślicie że ten tłumik jest głośniejszy od wm sport ?

adrol

Re: Tłumik GB Street

Postautor: adrol » pt 29 mar, 2013

Kolanko nie będzie pasowało, cena jak liczyć za samą puszkę to średnia, osobiście wolałbym pokombinować z tłumikiem od crossa 125, bo dużo taniej.

Awatar użytkownika
Time Bandit
Specjalista
Specjalista
Posty: 173
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: ZÂłotĂłw/Okolice

Re: Tłumik GB Street

Postautor: Time Bandit » pt 29 mar, 2013

Kolanko idzie dospawać chłopy :D Nie takie rzeczy się robiło :D

Awatar użytkownika
maniek3080
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pn 28 lut, 2011
Lokalizacja: Sieradz

Re: Tłumik GB Street

Postautor: maniek3080 » sob 30 mar, 2013

adrol, a jaką końcówkę masz na myśli ?

Awatar użytkownika
Limonka
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: sob 16 lut, 2013
Lokalizacja: 3Miasto(okolice)

Re: Tłumik GB Street

Postautor: Limonka » śr 24 kwie, 2013

Przepraszam za odkopanie. Mógłby mi ktoś podać nazwę jakiegoś ciekawego tłumika dla Kingway Naked. Myślałem o tym co kolega podał link ? Pasowałby? I czy sam dałbym radę coś takiego założyć? Tata w tuningu mi raczej nie pomoże.
Dwa najwaÂżniejsze cytaty , ktĂłre prowadzÂą mnie przez Âżycie motocyklisty :

"Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotĂłw"

"Na motocyklu jest nieziemska jazda, a motocyklista to prawdziwa gwiazda"

PamiĂŞtajcie ! Nie waÂżne czy jeÂździcie 50ccm3 czy 600ccm3, LWG naleÂży siĂŞ kaÂżdemu .



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl