• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Zaprezentuj swoją maszynę.
michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: michau_ek » czw 28 mar, 2013

Witam znów, nie wiem co się dzieje ale w moje ręce wpadają same chopperki, co mnie martwi - ich wygoda mnie do siebie tak przekonuje, że nie chce jeździć żadnym innym moto :P

Do rzeczy - Romet r150, rok 2007, cały czas w jednych rękach
- 150cc pionowe, ok. 13 km do setki się rozpędza, ponad tylko z korzystnymi warunkami, w porównaniu do Daelima mocy ma tyle samo lecz rozłożonej w całym zakresie, a daelim ma swojego rodzaju rezo na wyższych obrotach :P
- silnik wygląda z daleka bardzo ciekawie, 2 kolanka, pokaźnych rozmiarów cylinder, co z tego, że jest to 1 cylindrowiec.. :] chinczyki mają mistrza, bo są 2 kolanka, 2 fajki, 2 kable wn i jeden cylinder (najprawdopodobniej, nie rozbierałem) nie mogę powiedzieć czy są 2 świece, bo wszystko siedzi pod plastikiem nad głowicą i za cholere nie chce mi się tego rozbierać ;p kiedyś będzie cieplej to to sprawdze.

Ogólnie jak na chinczyka przystalo to 2 kufry dość mocno hałasują (ale tylko na postoju przy wkręcaniu, w jezdzie nic nie słychać) oponki w db stanie, napęd ma cały naciąg ogólnie prócz ogarniecia takich dupereli jak wymiana aku i raz działające raz nie działające światło z przodu to jest igiełka :)


foty:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Na ile byście to wycenili, i czy się choć troche podoba? :P


Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: dawid0402 » czw 28 mar, 2013

Skąd ty kasę dobierasz na te moto :D
Ostatnio zmieniony czw 28 mar, 2013 przez dawid0402, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: Monster96 » czw 28 mar, 2013

Aaaaaaaaaa Chopper/Crusier !!!!!! za***isty . Chłopie ile za niego dałeś ? Super chinolek , łap piwo! :D

P.S na pewno 1 cyl ?? może silnik jak w jawce 350 rzędowy ?
Ostatnio zmieniony czw 28 mar, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: StreetoOo » czw 28 mar, 2013

Damon, Michał coś mówił, że dał za niego 3/ 4 razy, nie wiem nie chcę skłamać teraz <mysli>


michau_ek, moto, jak najbardziej okej, i tak nie ma co się do niego przywiązywać, bo zrobisz z nim to co z innymi już zrobiłeś, powodzenia.!
Pozdrawiam LwG

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: michau_ek » czw 28 mar, 2013

kiedyś sprawdze jak to wygląda " w środku"

dałem tyle ile zawsze - nie wiele, a nawet bardzo nie wiele... przyjemnie się tym jezdzi, światło samo się naprawiło - żyć nie umierać :D


Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: Monster96 » czw 28 mar, 2013

michau_ek, a za ile mi go oddasz ? :D <troll>
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: michau_ek » czw 28 mar, 2013

za 2 koła :-)

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: Monster96 » czw 28 mar, 2013

0michau_ek, a jakie ? mogą być 19 calowe od rowera ?
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: michau_ek » czw 28 mar, 2013

mało śmieszne :/

serio jak ktoś chetny to za 2 tysiace oddam :))

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: BarneY » czw 28 mar, 2013

michau_ek, a prawko masz? <rotfl>
Tak serio, to nie wydaje mi się, żeby chińczyki robili 2 fajki dla picu.. Pewnie rzędówka ;)
Ładne moto :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: dawid0402 » czw 28 mar, 2013

Niby wszędzie piszą że 1 cylindrowy :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: michau_ek » czw 28 mar, 2013

nie dość, że wszędzie piszą, że 1 cylinder to szukałem tłoka do tego, 62mm chyba, jeden tłok... to raczej jeden cylinder bedzie miało :) prawka na chwile obecną nie posiadam ale nie sprawia mi to większego problemu (i mam nadzieje, że nic sie nie zmieni)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: BeNeK » pt 29 mar, 2013

tam nie ma jak dwóch tłoków upchać :P Musiał by byc szerszy bo nie zostawią po centymetrze czy nawet mniej na żeberka ;)

Fajny, ale nie na moje gusta :D
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: Bumek » pt 29 mar, 2013

Według mnie również fajny, ale również nie na mój gust. Ale ważne że Tobie się podoba, dbaj i jeździj, szerokiej drogi ;)
Obrazek

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Romet r150 - chińska namiastka motocykla? :P

Postautor: michau_ek » pt 29 mar, 2013

przecież to też nie mój gust lol :D okazji się nie wybiera... zawsze chciałem jakiegoś super sporta 600cc albo konkretne enduro... ale co zrobisz jak trafiają się same chopperki?



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl