Witam , chciał bym sie zapytać czy koła od ogara 900Racing by pasowały do ogara 900 classic
Chodzi o tylne koło bo w Racingu jest tarczówka a classic bęben, wiem ,że trzeba będzie dokupić pompę zaciski mocowania na zaciski.
Czy lepiej kupić koła np takie jak w tym ogłuszeniu
http://tablica.pl/oferta/ogar-900-CID5- ... d89;r:14;s:



bzyk990,





!
i bez przeróbek się nie obyło no ale coś za coś. Teraz to tak wygląda
