• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Koła do ogara 900 Classic

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Koła do ogara 900 Classic

Postautor: bzyk990 » sob 16 mar, 2013

Witam , chciał bym sie zapytać czy koła od ogara 900Racing by pasowały do ogara 900 classic
Chodzi o tylne koło bo w Racingu jest tarczówka a classic bęben, wiem ,że trzeba będzie dokupić pompę zaciski mocowania na zaciski.
Czy lepiej kupić koła np takie jak w tym ogłuszeniu
http://tablica.pl/oferta/ogar-900-CID5- ... d89;r:14;s:
ÂŻycie to nie jest zabawa!

Moja ulubiona gra
Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
Obrazek


Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Czyżu15 » sob 16 mar, 2013

lepiej kupić takie jak są w ogłoszeniu, ponieważ nie trzeba nic przerabiać i sie bawić ;)bzyk990,
only vag

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Bumek » sob 16 mar, 2013

Obrazek

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: dawid0402 » ndz 17 mar, 2013

Koła od routera to 18 a w ogim są 17

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: bzyk990 » ndz 17 mar, 2013

ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek


Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: szymo_97 » ndz 17 mar, 2013

Na pewno, moze po jakiś delikatnych przeróbkach.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Bumek » ndz 17 mar, 2013

dawid0402, no i co z tego? :D Zrobi Ci 1 cal jakąś różnice? ;P
Obrazek

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: bzyk990 » ndz 17 mar, 2013

bumek, jak by robił problem to zawsze można dać przedłużkę amortyzator(jezeli by walił o nadkole a jak o wahacz to już dłuższy łańcuch i na max ściągnięty na ściągaczach :)
Ostatnio zmieniony ndz 17 mar, 2013 przez bzyk990, łącznie zmieniany 1 raz.
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Bumek » ndz 17 mar, 2013

Przecież to jest 1 cal, a w ogarze z tyłu jest dość miejsca ;]
A z przodu jak by haczył o błotnik to można by było go podwiesić na blaszkach w 10 minut :>
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubek!
Weteran
Weteran
Posty: 408
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013
Lokalizacja: Nowy SÂącz

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Kubek! » ndz 17 mar, 2013

bzyk990, ja mam tylną felgę od tego pojazdu http://www.barton-motors.pl/p,s,oferta,s2,flex.html
Pasuje idealnie i ma z tyłu bęben, muszę jeszcze tylko zdobyć zabierak (metalowy, nazywany też mylnie piastą). A alufelga przenia od ogara 900 racinga (są identyczne jak z bartonem flexem) po wymianie łożysk na 12mm będzie pasować... :D
Stop! Teraz Kubuss !
Derbi za***rdala szybciej niÂż Katana
Nakurwiam se SendÂą
NANANANANANA !!!

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Yato » sob 23 mar, 2013

bzyk990 pisze:Witam

Siema :D

Co do felg to od racinga bd git, ale na tył wahacz przerobić bd musiał lekko albo kupić używany no i hamulec zrobić tylny, ale to drogo nie wyjdzie ;)
:)

Dawid35892
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: Wielkolas

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Dawid35892 » sob 23 mar, 2013

Witam ja do swojego Ogara założyłem te felgi Obrazek i bez przeróbek się nie obyło no ale coś za coś. Teraz to tak wygląda Obrazek :)

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: BarracudaPL » sob 23 mar, 2013

Dawid35892, coś nie działają zdj. ;D
WFM --> King --> Fighter

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Koła do ogara 900 Classic

Postautor: Vesper » sob 23 mar, 2013

BarracudaPL, Tutaj masz poprawione:

http://imageshack.us/photo/my-images/833/dsc0123we.jpg/

:D
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl