• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wszystko o dziewczynach :)

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Czyżu15 » ndz 10 mar, 2013

ej chłopaki, jesteście zazdrośni jak wasza laska pisze z kolegami ? xd
only vag


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Spidi67 » ndz 10 mar, 2013

mój kolega miał wjazd na chate za pisanie z dziewczyną pewnego typa :)
<troll>

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Stunti » ndz 10 mar, 2013

zgadzam się w 100% z Spidi67, a dlaczego się zgadzam ?? bo przerabiałem temat ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: pavaczek » pn 11 mar, 2013

Crush w jej życiu czy rzyciu? <troll> a tak na poważnie: zależy. ja to przerabiałem, potem jak już nie byliśmy razem to zaczeło się porównywanie mnie do tych poprzednich, z negatywnym skutkiem ofc.

Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Crush » pn 11 mar, 2013

pavaczek, Dzięki za ostrzeżenie właśnie podobnej rzeczy sie obawiałem odpuszczę ją sobie.
Ostatnio zmieniony pn 11 mar, 2013 przez Crush, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BeNeK » czw 14 mar, 2013

Crush, nigdy nie odpuszczaj ;)

Jak już się jest razem i laska zaczyna porównywać mnie do kogoś innego to strzel coś w stylu "od tego masz przyjaciółki" albo "mam zaraz wyjść? " itd itd itd...
Po prostu mówisz żeby cię nie porównywała do innych i wsio... Zawsze w ten sposób problem rozwiązałem.

Ale wszystko ma swoje + i -
Gdy cię nie porównuje do innego, a opowiada o swoim ex związku można posłuchać... Zawsze wyciągałem z takich opowieści rady dla siebie co mam robić, a co nie ;)
Bardzo przydatna mi rzecz w tym momencie :D z raz czy dwa tego nie użyłem :D

Powodzenia ;)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » ndz 17 mar, 2013

Nie można odpuszczać, ale za bardzo starać się też nie powinno.
Im bardziej się starasz, tym bardziej ona ma się za najważniejszą i nie wiadomo co sobie wyobraża ... Kiedyś ktoś tu o tym pisał, a ja zaprzeczyłem. Przyznaję się do błędu <luzik> Powodzenia z dziewczyną Crush i nie odpuszczaj ;)
Ale dla niektórych warto się starać :p
Ostatnio zmieniony ndz 17 mar, 2013 przez BarneY, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: ChillOut » pn 18 mar, 2013

Siema :)
Dawno nie pisałem, a więc poznałem w środę pewną osobę. Póki co wydaje mi sie ok, choć u innych opinię ma nie za ciekawą :(
Pisze z nią codziennie, znów w środę sie z nią spotkam...
Co radzicie? wiem że odobe powinno sie poznac, potem samemu wyciągnął opinię na jej temat. :)
Motorynka > Romet Ogar 900 '08r. > Aprilia RS50 '04r. > Honda NSR 125R '99r.

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: szymo_97 » pn 18 mar, 2013

Hehe. :D
Co my radzimy? Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Nie liczy się opinia innych, to wam ma być miło :)
Generalnie życzę powodzenia.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: kamil13367 » pn 18 mar, 2013

ChillOut, jak tobie się podoba jebać opinie innych i ch** (jak coś to worek na głowę i za Ojczyznę (taki joke) )

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » pn 18 mar, 2013

ChillOut pisze:u innych opinię ma nie za ciekawą

Czyli jaką?
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
malfoy12
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŻory

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: malfoy12 » pn 18 mar, 2013

No dokładnie. Nie ma co słuchać opini innych, ale powinieneś być ostrożny, żeby sie później nie przejechać ;)

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarracudaPL » czw 21 mar, 2013

Z tą opinią to też tak różnie bo czasami z niczego się ona nie bierze więc można się przejechać... ale w gruncie rzeczy powodzenia ;)
Bo jeśli to są tylko ploty to olej innych ;)
WFM --> King --> Fighter

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: lukasz » wt 02 kwie, 2013

Hejo
Czy według Was można zakochać się w dziewczynie, którą zna się tylko z Internetu? <zakochany>
Czy to nie jest żałosne, że wciąż o niej myślę; że chcę z nią być, mimo tego, że znam ją od 11 lutego tylko przez jeden z portali społecznościowych za pośrednictwem łącznie ponad 750 wiadomości i dzieli nas 378 kilometrów; że czuję, że jest tą jedyną, wymarzoną i idealną dla mnie?
Ona też mi pisze, że mnie kocha, że też chce się ze mną zestarzeć, że z nikim jej się tak fajnie nie pisało, że jestem wyjątkowy itp. Ale nie wiem czy w to wierzyć. :| Czy serio tak czuje, czy tylko tak pisze. :((

Czy Waszym zdaniem mogłoby coś z tego być? :>

Czy już kompletnie mnie poje*ało? <facepalm>


Życzę jak najszybszej wiosny :]

Awatar użytkownika
malfoy12
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŻory

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: malfoy12 » wt 02 kwie, 2013

lukasz, Oczywiście że to możliwe. Wiadomo, nie można z tego wiele oczekiwać ale można uznać to za dobrą "iskrę" do czegoś poważniejszego. Jeśli naprawde coś do niej czujesz mocniejszego to po co to zmarnować? Po co wmawiać sobie jakieś pierdoły typu "o boże jak ona daleko mieszka" czy o "boże poznaliśmy się przez internet". Wiadomo, nie jest to to samo co spotykanie ze sobą, ale miłości się nie wybiera, bo czasem można się przejechać na dziewczynie co mieszka blisko, aniżeli na tej co mieszka daleko. Jesli naprawde czujesz coś mocnego do niej i ona do Ciebie też to poprostu pisz z nią, dzwoń do niej a może się to udać. Najważniejsze co musicie zrobić , to zadać sobie pytanie czy jestescie w stanie (chociaż jeden z was) porzucić swoje otoczenie, i wprowadzić się do drugiej osoby, (bo nie widze innego rozwiązania). Jak któreś z was odpowie tak to nie ma innego rozwiazania jak żyć dalej, tak samo i czekać na możliwość spotkania się :)



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron