




bo przerabiałem temat 

a tak na poważnie: zależy. ja to przerabiałem, potem jak już nie byliśmy razem to zaczeło się porównywanie mnie do tych poprzednich, z negatywnym skutkiem ofc.

z raz czy dwa tego nie użyłem



Powodzenia z dziewczyną Crush i nie odpuszczaj







ChillOut pisze:u innych opinię ma nie za ciekawą
modó³ wm mugen sport cdti





Czy serio tak czuje, czy tylko tak pisze.
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości