. Ponieważ ćwiczę zapasy i siłownie.. a małolaty mają zapał ćwiczeń na 2 miesiące i siadają, tymczasem ja uprawiam sport od małego. Byś zrobił w życiu tyle co ja to możemy pogadać, pozatym nie pakuje i jestem spompowany dzieciak, dużo znałem takich cwanych w buzi co oni nie byli, ale źle skończyli, także nie będę drążył już tego tematu bo nic z Tobą nie osiągne. Ja mam swoje zdanie ty swoje i na tym zakończymy tą dyskusje bo bez sensu robimy spam i sprzeczki a nie o to tutaj chodzi. Może i masz rację że dobrze ludziom doradzasz i to też się chwali
i to szanuje.
Aaa, i życzę Ci powrotu do zdrowia
!
.
Pozdrawiam





kiedyś kupiłem takie białko serwatkowe a to sama laktoza prawie była jak mnie na sranie wzięło
e


ale czekaj "złota" to jest 95kg ? czy się myle ? 

P
