• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » wt 29 sty, 2013

Ja kolego nie chodzę na melanże, nie pije, nie pale bo nie mam na to czasu i szkoda mi pieniędzy ;). Ponieważ ćwiczę zapasy i siłownie.. a małolaty mają zapał ćwiczeń na 2 miesiące i siadają, tymczasem ja uprawiam sport od małego. Byś zrobił w życiu tyle co ja to możemy pogadać, pozatym nie pakuje i jestem spompowany dzieciak, dużo znałem takich cwanych w buzi co oni nie byli, ale źle skończyli, także nie będę drążył już tego tematu bo nic z Tobą nie osiągne. Ja mam swoje zdanie ty swoje i na tym zakończymy tą dyskusje bo bez sensu robimy spam i sprzeczki a nie o to tutaj chodzi. Może i masz rację że dobrze ludziom doradzasz i to też się chwali :))) i to szanuje.
Aaa, i życzę Ci powrotu do zdrowia !!! :))).

Pozdrawiam :)


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Siłka..;D

Postautor: Spidi67 » śr 30 sty, 2013

MaraS, po co mam wrzucać foty ? :) kiedyś też tu wrzucałem , aktualnie nie mam fot z aktualnego braku formy . Wyrażam jedynie moje zdanie i racje nie w celu prowokacji typu pokaż formę . Choć skoro chcesz to w najbliższym czasie postaram się wstawić :)

Speeder - owszem zjadło się tego gówna :D kiedyś kupiłem takie białko serwatkowe a to sama laktoza prawie była jak mnie na sranie wzięło :D
Gainer jak kupiłem kiedyś 0,5 kg do tej pory leży w szafce , zszamałem kilka miarek ale nie pasi mi ten proch i niech leży w pi*du . Aktualnie jeśli mam jakiś chajs pakuje go tylko w zdrową żywność bo nic tego nie zastąpi
<3

MaraS, jeśli chodzi o speedera to osobiście ubolewam , że kontuzje wykluczyły go z tego sportu , bo robił się z niego naprawde pokaźny sku*wysynek :) Jego szczególnym atutem były wielkie bary , serio rzadko jaki typ na sfd takie miał :)
Zresztą w tym sporcie nie chodzi o to żeby wklejać fotki i jak będę większy - to będę lepszy ? :D nieee
Skoro jest już taki temat na forum to powinniśmy sobie udzielać rad i pomagać . Ale MaraS uwierz , gdybyś szerzył swoją propagandę gdzieś na typowym forum kulturystycznym czy coś , że bez odrzywek to nie da rady , to poprostu pojechali by z tobą równo :) .
<troll>

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » śr 30 sty, 2013

nie rozumiem spidi, wiesz co to czytanie ze zrozumieniem ? ... pisałem że dobra dieta jest lepsza od masówek, tylko po prostu na to mnie nie stać. Dobra nie ma sensu sie kłócić bo nie o to chodzi, ale po prostu masówki też są dobre i nikt mi nie powie że nie, bo tego nie dam sobie wmówić i tyle :).

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » śr 30 sty, 2013

zapasy ? :D troche w tym robiłem bjj amatorsko ,ale parter i zwarcie to zawsze były moje mocne strony :D
w jakiej kat. startujesz ? :D

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » śr 30 sty, 2013

Speeder dokładnie tak ;). 85kg, wolny :)


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » śr 30 sty, 2013

to grubo :P ale czekaj "złota" to jest 95kg ? czy się myle ? :D

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: Siłka..;D

Postautor: cysta » śr 30 sty, 2013

Jeszcze sporo czasu minie moi drodzy, aż inni docenią wartość prawdziwego jedzenia i porządnych obiadów.
Spidi67 pisze:Zresztą w tym sporcie nie chodzi o to żeby wklejać fotki i jak będę większy - to będę lepszy ? :D niee

Dokładnie o to niektórym chodzi właśnie. Choćby o milimetr kosztem zdrowia. Ale milimetr więcej, ze jestem lepszy. I nie zaradzi temu.
Tak poza tym, mało kto pisze, że suple są gorsze od jedzenia, a zwłaszcza tak młody jak speeder ;) !
Jak już piszemy o tyciu, to obiadami i częstymi posiłkami w ciągu miesiąca(jak chciałem to jadłem, specjalnie w siebie nie wpychałem) podskoczyło mi 2,5-3kg. A że jest zima i trochę czasu nie mam, to póki co jak to sie mówi: robię mase, rzeźba potem :D

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » śr 30 sty, 2013

dokładnie ,z tym ,że jak jesteś ektomorfikiem ,to ciężko ci tą masę łapać . a co do zdrowia kosztem przyrostów ,kiedyś kładłem na to lachę ,dla mnie trening nóg jak nie omdlałem to nie był trening i dziś mam ruinę zamiast stawów ,ale to też przez wygłupy z gatunku ciąganie auta na lince i jazdę 2 sezony w sumie całe na moto. dziś wiem,że jak nie idziesz w zawodostwo nie warto dawać z siebie tych 150% . i polecam tyrać na siłce ,ale też biegać ,pływać , grać w piłkę ,bo to jest świetna odskocznia dla zniszczonego organizmu :D
kto tak na serio tyra ,to i tak tego nie posłucha, mi mówiło mnóstwo osób i nie słuchałem ,nawet koledzy radzili zastopować ,ale nie :D ale przez to trzeba przejść :D
zdrowia !
Ostatnio zmieniony śr 30 sty, 2013 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Siłka..;D

Postautor: Spidi67 » śr 30 sty, 2013

MaraS pisze:nie rozumiem spidi, wiesz co to czytanie ze zrozumieniem ? ... pisałem że dobra dieta jest lepsza od masówek

odnosiłem się do Twojego postu z poprzednich stron , który wybrzmiewa tak :
"na sucho to nawet trawa nie urośnie" :)
w jakim klubie trenujesz zapasy ? :>

propo jeszcze tej masy to jest takie fajne hasełko <troll> :
jest kasa jest masa, nie ma masy nie ma klasy xd
<troll>

Awatar użytkownika
MaraS
Majster
Majster
Posty: 118
Rejestracja: wt 13 mar, 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siłka..;D

Postautor: MaraS » czw 31 sty, 2013

Gwiazda Bydgoszcz :)

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » czw 14 lut, 2013

Ktos by mi ulozyl plan cwiczen.

Mój sprzet:

2 hantelki ;>
sztanga ;>
laweczka ;>
wyciag na barki ;>
worek treningowy ;>
ciezar ;>

najlepiej jak były serie i powtorzednie itd ;PP :> :) :DD
Ostatnio zmieniony czw 14 lut, 2013 przez MAGIK, łącznie zmieniany 2 razy.
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » sob 09 mar, 2013

sprzed roku :P z marca takie tam ,akurat pamiętam ,że miałęm poważne problemy z sercem i wróciłem od lekarza to tylko barki zrobiłem :*
następne z kwietnia tamtego roku :* PROSZE KLIKNĄĆ W FOTO TO SIĘ POWIĘKSZY :*:*:*:*:*
Obrazek
Obrazek
Na koniec maj 2012 ,2 tyg bez treningów
Obrazek

to dam jeszcze przedramiona :D marzec 2012
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 09 mar, 2013 przez to&owo, łącznie zmieniany 3 razy.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Siłka..;D

Postautor: Spidi67 » sob 09 mar, 2013

tez mam takie kable :D
forma fajna była , na nostalgie ci sie zebrało ?? <troll>
<troll>

Awatar użytkownika
malfoy12
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŻory

Re: Siłka..;D

Postautor: malfoy12 » sob 09 mar, 2013

Spidi67, Czyżby ktoś tu Gurgiego oglądał ? <troll>
Ostatnio zmieniony sob 09 mar, 2013 przez malfoy12, łącznie zmieniany 1 raz.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Siłka..;D

Postautor: Spidi67 » sob 09 mar, 2013

malfoy12, 'gurgiego' ? a co to ??
<troll>



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl