Pisałem juz na różnych forach , ale jeszcze tu sie nie chwaliłem , no wiec chwale sie , 1 stycznia kupiłem następce DS 650 , Boulevarda 800 , można powiedziec ze był kupiony na żółtych papierach , ojciec nawet nie był oglądać , zadzownił do goscia ze go bierze w ciemno ale jak bedzie cos nie tak to bierzesz go sobie pan z powrotem do siebie ale na szczescie wszystko było , róznica miedzy ds 650 a Boulevadem jest potężna , gabarytowo i technicznie , podobno Boulevard ma lepsze przyśpieszenie jak ds 1100! Jest to już nowszy technicznie model od Volusii 800 , mój jest akurat z 2006 , jest ma wtrysku ,ma 53km , różnica w przyśpieszeniu od ds 650 jest ogromna , zbiera sie bardzo dobrze , narazie suzuki stoi jeszcze nie zarejstrowane , mam kupione juz pare dupereli jak oparcie z bagarznikiem , i orzełka na przedni błotnik , założyłem juz fanfary i spacerówki , motor wygląda tak :
