• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Suzuki Boulevard 800 .

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: PatrykR922 » ndz 03 mar, 2013

Pisałem juz na różnych forach , ale jeszcze tu sie nie chwaliłem , no wiec chwale sie , 1 stycznia kupiłem następce DS 650 , Boulevarda 800 , można powiedziec ze był kupiony na żółtych papierach , ojciec nawet nie był oglądać , zadzownił do goscia ze go bierze w ciemno ale jak bedzie cos nie tak to bierzesz go sobie pan z powrotem do siebie ale na szczescie wszystko było , róznica miedzy ds 650 a Boulevadem jest potężna , gabarytowo i technicznie , podobno Boulevard ma lepsze przyśpieszenie jak ds 1100! Jest to już nowszy technicznie model od Volusii 800 , mój jest akurat z 2006 , jest ma wtrysku ,ma 53km , różnica w przyśpieszeniu od ds 650 jest ogromna , zbiera sie bardzo dobrze , narazie suzuki stoi jeszcze nie zarejstrowane , mam kupione juz pare dupereli jak oparcie z bagarznikiem , i orzełka na przedni błotnik , założyłem juz fanfary i spacerówki , motor wygląda tak :

Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: michau_ek » ndz 03 mar, 2013

too twoje moto, tak na własność? ;o

niezła przesiadka z simsona, wygląda świetnie ;d

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: Bumek » ndz 03 mar, 2013

Gdzie tam jego, ojca, tak jak poprzedni chopper. :D
Co do motocykla to wygląda w miarę ok, chociaż ja bym takiego nie kupił, nie przepadam za chopperami/customami. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: PatrykR922 » ndz 03 mar, 2013

bumek, każdy ma swój gust ;)
michau_ek, nie , nie mój , ojca , ale czuje sie jak by był mój ;)
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: michau_ek » ndz 03 mar, 2013

ee -10 do lansu :F


no ale jest czym cieszyć oko ;)


Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: PatrykR922 » ndz 03 mar, 2013

michau_ek, mam w Raciborzu znajomego , ma Xv 1900 , no suzuki tez kawał motoru , i spalanie najbardziej mnie pociesza ;p
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: michau_ek » ndz 03 mar, 2013

jak mam byc szczery, to nikogo z Rac nie znam kto by czymś takim jezdził... w ogóle nie znam wielu dorosłych motocyklistów :c

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: PatrykR922 » ndz 03 mar, 2013

Tez nie znałem wielu z moich okolic ale zacząłem jeździc na zloty w okolicy i poznałem wielu , kadzy motocyklista to super gosc ;)
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: Bumek » ndz 03 mar, 2013

Jeździłeś nim sam po drodze już? Utrzymasz taki sprzęt pod dupą? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: BeNeK » ndz 03 mar, 2013

bumek, utrzymać to nie problem :P
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: PatrykR922 » ndz 03 mar, 2013

bumek, jeździłem jeździłem , nie jest taki ciężki , cos koło 200kg , ale w jeździe tego nie czuć :)
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: Bumek » ndz 03 mar, 2013

Aa, to nie taki ciężki rzeczywiście. :) Myślałem że tak z 300kg sobie waży, takim to już ciężej jeździć, a jak się przewróci na trawce to już klapa ;p
Obrazek

adrol

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: adrol » pn 04 mar, 2013

Waży spokojnie 280kg, ciężka krowa, padają wały, dlatego trzeba dbać o olej i jego stan.
Ogólnie fajny i zdabany, co prawda nie lubię chopperów, ale bez przeróbek są dość wygodne, dlatego czasami fajnie takim pojeździć i spokojnie 40-50KM w takim moto wystarczy, nie ma potrzeby mieć 2000cc pojemności w chopku.

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: PatrykR922 » pn 04 mar, 2013

Faktycznie :o motor ma 288kg .
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Suzuki Boulevard 800 .

Postautor: PatrykR922 » ndz 07 lip, 2013

Dawno nic nie pisałem , suzi juz od dawna zarejstrowane , narazie spisuje sie super :)Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl