• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Paski na koła

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: Paski na koła

Postautor: DanielD16 » czw 20 sty, 2011

Ja kupiłem paski na koła rok temu i dobrze się trzymają chociaż jeździłem w trudnym terenie.polecam!.nie miałem problemów z zamocowaniem.pozdro
danielstreet


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Paski na koła

Postautor: Lukas995 » czw 20 sty, 2011

Hej mam zamiar kupić paski na koła ale niewiem jaki kolor bedzie lepiej pasował !! doradzcie cos!!http://zapodaj.net/4e4cfe64be2a.jpg.html http://zapodaj.net/df27097c2d05.jpg.html
Ostatnio zmieniony czw 20 sty, 2011 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Paski na koła

Postautor: Pawlos312 » czw 20 sty, 2011

lukas15, ja bym wziął niebieskie bo z tymi czerwonymi motor wygląda jak choinka (nie, nie moderator tylko drzewko świąteczne)
Obrazek

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Paski na koła

Postautor: Olo » czw 20 sty, 2011

Sprawdź żółte, będą pasowały do naklejek.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Paski na koła

Postautor: ZiomeK » czw 20 sty, 2011

Ja też za niebieskimi. Ja mam moto czerwony metalik i paski czerwone.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg


Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Paski na koła

Postautor: Misiak1177 » czw 20 sty, 2011

Ja mam niebieskie moto i nie dawno sobie zamówiłem właśnie niebieskie paski:)
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)

MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: Paski na koła

Postautor: DanielD16 » pn 24 sty, 2011

weź niebieskie paski,bo lepiej pasują.
danielstreet

adrol

Re: Paski na koła

Postautor: adrol » pn 24 sty, 2011

dołączę się do tematu, najlepiej wyglądają czarne felgi w połysku + żółte paski, tylko to jeszcze zależy od kolorystyki motoru, ale takie mi się najbardziej podobają :D

Bandit
Posty: 8
Rejestracja: sob 11 gru, 2010
Lokalizacja: GdaĂąsk ;-]

Re: Paski na koła

Postautor: Bandit » wt 25 sty, 2011

czerwone xd a i przypominam panom po co się męczyć z paskami kupujesz marker olejny i robisz, hmm jeszcze do tego białe literki <mysli>

Poco się nogi, piszemy oddzielnie/GrzesQ
Ostatnio zmieniony wt 25 sty, 2011 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
MA BYÆ V8 I JU¯
Honda bogiem cub naÂłogiem stunt zabawÂą benzyna podstawÂą

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Paski na koła

Postautor: Stunti » wt 25 sty, 2011

Bandit, i myślisz że jak to będzie wyglądało ?? :/ ,, Wieś tańczy, wieś śpiewa'' ??
Obrazek

Bandit
Posty: 8
Rejestracja: sob 11 gru, 2010
Lokalizacja: GdaĂąsk ;-]

Re: Paski na koła

Postautor: Bandit » wt 25 sty, 2011

Stunti, oj wszystko zalerzy od umiejętności ja w tph takie mam i z 1m wszyscy myślą że kupne paski
MA BYÆ V8 I JU¯

Honda bogiem cub naÂłogiem stunt zabawÂą benzyna podstawÂą

adrol

Re: Paski na koła

Postautor: adrol » wt 25 sty, 2011

ważne żeby nawet z kilku centymetrów wyglądało dobrze, ogar z daleka wygląda jak yamaha X1 ale co z tego jak to chińczyk, paski nie są drogie, a efekt nawet nawet wiec po co się bawić z markerami ?

Awatar użytkownika
Frugo
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: sob 19 lut, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź
Kontaktowanie:

Re: Paski na koła

Postautor: Frugo » ndz 20 lut, 2011

Bezapelacyjnie niebieskie, chociaż żółte też mogły by być ładne.
ÂŻycie motocyklisty liczy siĂŞ w kilometrach, a nie w latach...
Obrazek
Obrazek PiszĂŞ poprawnie po polsku.

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Paski na koła

Postautor: Olo » pn 14 mar, 2011

Ostatnio przyjeżdżam z trasy do garażu a tu tak dup*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Paski na koła

Postautor: Dargas » pn 14 mar, 2011

Nic nie jest wieczne



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl