Ja też za niebieskimi. Ja mam moto czerwony metalik i paski czerwone.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg
dołączę się do tematu, najlepiej wyglądają czarne felgi w połysku + żółte paski, tylko to jeszcze zależy od kolorystyki motoru, ale takie mi się najbardziej podobają
ważne żeby nawet z kilku centymetrów wyglądało dobrze, ogar z daleka wygląda jak yamaha X1 ale co z tego jak to chińczyk, paski nie są drogie, a efekt nawet nawet wiec po co się bawić z markerami ?