• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Simson S51 by PatrykR922

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
malfoy12
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŻory

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: malfoy12 » wt 19 lut, 2013

michau_ek, Ja nie wiem. Mam kumpla co ma simsonka , ja z kumplem chinole i śmigamy razem, czasem deptamy a simsonek zdrowiutki i nic sie nie dzieje :)


Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: PatrykR922 » wt 19 lut, 2013

Wiecie katowanie , nie katowanie , wszystko jest dla ludzi , ja sie trzymam tego " Jak dbasz to masz"
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
tomek99
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: tomek99 » śr 20 lut, 2013

Ja też miałem kiedyś simka tyle że 60/4/3 i na gażniku amal 21mm nawet sie fajnie woziło ;D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: michau_ek » śr 20 lut, 2013

tylko pytanie przez ile? ;P zrobiłeś chociaż 1000 km na takim secie? bo wg. mnie jest to niemożliwe.

Kastomajzer
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 06 maja, 2012
Lokalizacja: TENCZYN

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: Kastomajzer » śr 20 lut, 2013

Nareszcie jakieś porządne moto na forum,nie lej mixola ani orlena semisynthetic bo to gówno polecam platinum moto 2t albo castrol Racing 2t


Awatar użytkownika
kamalik
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: wt 19 lut, 2013
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: kamalik » śr 20 lut, 2013

Kastomajzer pisze:albo castrol Racing 2t


Również jak najbardziej polecam Castrol Power 1 2T. Używany do Derbi Senda Airsal Racing + Yasuni R3 i spełniał swoją rolę świetnie nie zostawiając zbytnio wiele nagaru. Przy tym przyjemny zapach :D.

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: PatrykR922 » ndz 24 lut, 2013

Dzieki za rady : )
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: PatrykR922 » śr 26 cze, 2013

No wiec odświeżam , simson na dzien dzisiejszy przejechane ma 2 tys i zero awarii , mozecie mi wierzyć albo nie , jeździ jak marzenie , jade nim gdzie mi trzeba , nigdy jeszzce nie odmówił posłuszeństwa , wiec nadaje sie do jazdy codziennej , pali od strzała ,na wolnych obrotach fajnie tyka ; ) Załozyłem mu jeszcze gniazdo 12v , półke zegarów , podobna do tej z mz , zmieniłem korki w silniku i wszystkie sruby jakie sie dało zmieniłem na imbus , pomalowałem jeszcze piasty na czarno , oceniajcie ; )




Obrazek



Obrazek



Obrazek[img]
Ostatnio zmieniony śr 26 cze, 2013 przez PatrykR922, łącznie zmieniany 3 razy.
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: LewY94 » czw 27 cze, 2013

fajny fajny a jaki v max ?

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: Bumek » czw 27 cze, 2013

W sumie to nie ma czym się chwalić, bo 2 tyś to tyle co nic :) Ale simek ładny, lwg :)
Obrazek

konrad2567
Amator
Amator
Posty: 10
Rejestracja: pt 21 cze, 2013
Lokalizacja: UÂśmierz

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: konrad2567 » czw 27 cze, 2013

no ładny ładny szkoda że nie enduro :|

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: PatrykR922 » czw 27 cze, 2013

LewY94, v max to około 80 , Bumek, nie ma sie faktycznie czym chwalic ale chciałem odświerzyc temat ;) konrad2567, na danich bedzie comfort , kupuje kolanko z mocowaniem tak jak oryginalnie był ; )
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

konrad2567
Amator
Amator
Posty: 10
Rejestracja: pt 21 cze, 2013
Lokalizacja: UÂśmierz

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: konrad2567 » czw 27 cze, 2013

no masz rację rób tak jak było oryginalnie ;)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: michau_ek » pt 28 cze, 2013

http://p1.bikepics.com/2013/06/28/bikep ... 5-full.jpg


wymianę tarcz sprzęgła jednak zaliczył bym do awarii...

v max 80 km/h serią? całkiem nieźle choć w to wątpie... 30 lat temu simsony miały v max 62-65 km/h jak były nowe (tak czytałem) a z upływem lat v max rośnie? chyba czas zmienić motocykl.
Ostatnio zmieniony pt 28 cze, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Simson S51 by PatrykR922

Postautor: Pawlos312 » pt 28 cze, 2013

Simson ładny, ale 80km/h serią hehehehehe.
Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl