









zrobiłeś chociaż 1000 km na takim secie? bo wg. mnie jest to niemożliwe.

Kastomajzer pisze:albo castrol Racing 2t
.

[img]


Ale simek ładny, lwg 



konrad2567, na danich bedzie comfort , kupuje kolanko z mocowaniem tak jak oryginalnie był ; )



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości