chciałabym, żeby wyglądał tak jak tu:
http://polskajazda.pl/db/images_large_935927.jpg
albo
http://img06.tablica.pl/images_tablicap ... djecia.jpg
albo podobnie. obciąć go czy co?













zostaje nowy błotnik kupić 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości