• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

błotnik tył

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
sylwia97
Uczeń
Uczeń
Posty: 29
Rejestracja: czw 05 lip, 2012
Lokalizacja: PrzemyÂśl

błotnik tył

Postautor: sylwia97 » śr 13 lut, 2013

poradzicie coś na to, jak sie zająć tylnym szpecącym błotnikiem?
chciałabym, żeby wyglądał tak jak tu:
http://polskajazda.pl/db/images_large_935927.jpg
albo
http://img06.tablica.pl/images_tablicap ... djecia.jpg
albo podobnie. obciąć go czy co? ;d
Ostatnio zmieniony śr 13 lut, 2013 przez sylwia97, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: błotnik tył

Postautor: Dawid277 » śr 13 lut, 2013

Możesz uciąć, ale też możesz kupić uchwyt taki: http://allegro.pl/uniwersalne-mocowanie ... 39931.html Jak kto woli. Polecam ten uchwyt bo sam taki mam :)

sylwia97
Uczeń
Uczeń
Posty: 29
Rejestracja: czw 05 lip, 2012
Lokalizacja: PrzemyÂśl

Re: błotnik tył

Postautor: sylwia97 » śr 13 lut, 2013

i wywalić cały błotnik?

Awatar użytkownika
malfoy12
Majster
Majster
Posty: 125
Rejestracja: śr 21 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŻory

Re: błotnik tył

Postautor: malfoy12 » śr 13 lut, 2013

No musisz obciać go całego co wystaje pod światło , a potem zrobić jakieś mocowanie nablaszkach tablicy i kierunkowskazów, coś na wzór tego co posłałDawid277,

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: błotnik tył

Postautor: Dawid277 » śr 13 lut, 2013

Nie musisz całego wywalać tylko uciąć pod Lampą, a jak byś chciała wywalić cały to byś musiała zrobić nadkole żeby ci nie chlapało na akumulator itp....


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: błotnik tył

Postautor: to&owo » śr 13 lut, 2013

ja zrobiłem tak ,że wywaliłem ten odblaski co masz pod lampą ( pewnie masz ,bo większość bzyków tak ma) ,tablicę zamocowalem tak ,że końcem dotykała końca lampy i potem uciąłem błotnik do wysokości chwytów na tablicę ,tych co są w błotniku :)

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: błotnik tył

Postautor: Stunti » śr 13 lut, 2013

Niue prawda. Jedyną alternatywą jest to tak jak ja zrobiłem (foto co dodałeś z tablicy) czyli wywalić błotnik pod lampą jest kawałek plastiku, do niego dorób pięcio centymetrowy kawałek blaszki i do tego przykręć rejestracje. Jest to najprostsze i najmniej bolesne rozwiązanie, bo jeśli kiedy kol wiek odmieni się Tobie a ty będziesz miał ucięty błotnik to co ?? zostaje nowy błotnik kupić ;)
Obrazek

kamilw20`
Amator
Amator
Posty: 11
Rejestracja: sob 12 sty, 2013
Lokalizacja: mazowieckie

Re: błotnik tył

Postautor: kamilw20` » pt 15 lut, 2013


Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: błotnik tył

Postautor: Stunti » pt 15 lut, 2013

kamilw20`, pomyśl czy to będzie pasować a potem podawaj link.
Obrazek

kamilw20`
Amator
Amator
Posty: 11
Rejestracja: sob 12 sty, 2013
Lokalizacja: mazowieckie

Re: błotnik tył

Postautor: kamilw20` » sob 16 lut, 2013

a dlaczego miałby nie pasować ?
kolega taki założył go gb

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: błotnik tył

Postautor: to&owo » sob 16 lut, 2013

ale ten błotnik niepotrzebnie wydłuża moto i pasuje tu jak kjatek do kożucha.

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: błotnik tył

Postautor: Stunti » sob 16 lut, 2013

A dlatego że to nie jest gb i ma inną ramę niż gb.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: błotnik tył

Postautor: Yato » pn 25 lut, 2013

jeju, utnij błotnik żeby nic nie wystawało i dorób mocowanie z blaszek np. :)
:)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl