• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Xr6 by StreetoOo

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Xr6 by StreetoOo

Postautor: StreetoOo » ndz 27 sty, 2013

Przedstawiam wam mojego peugeota xr6 2005r 50ccm ;) Mam go od piątku i jak narazie zrobiłem w nim polerkę korka baku, naładowałem aku, i uzupełniłem olej w dozowniku. Co do planów jest ich wiele, a co wyjdzie czas pokaże, wszystkie mody itp będę starał się pokazywać Wam tu. Teraz trochę fotek :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 27 sty, 2013 przez StreetoOo, łącznie zmieniany 6 razy.
Pozdrawiam LwG


Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: Crush » ndz 27 sty, 2013

Moje zdanie znasz zajebiaszczy ogarniaj go polerek więcej!!

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: Lukas995 » ndz 27 sty, 2013

No bardzo ładne moto ! ;))

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: ZiomeK » ndz 27 sty, 2013

Ładnee :> Zedrzyj to XR6, bo jakiś amator to robił i się nie przyłożył ;d
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: Pawlos312 » ndz 27 sty, 2013

Fajny Peżocik :P . Trochę do dopieszczenia, ale zrobisz i będziesz miał fajne moto.
Obrazek


Awatar użytkownika
sebastian_16
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: pn 08 paź, 2012
Lokalizacja: SkoczĂłw

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: sebastian_16 » ndz 27 sty, 2013

No śliczny :D
Powodzenia w pracach :)
LwG !!

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: michau_ek » ndz 27 sty, 2013

prócz tych naklejek to cud miód :P

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: Bumek » ndz 27 sty, 2013

Ładniutki motocykl, bierz się za niego i śmigaj ;P
Mam parę pytanek:
1. Jaki rozmiar laczków?
2. Jaka pojemność baku?
3. Jaki jest wymiarowo? Podobny do cbr? A może nsr?
Obrazek

Awatar użytkownika
toldi
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010
Lokalizacja: ÂŁeba

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: toldi » ndz 27 sty, 2013

Pff RuJJna xD Haha - Ledwo kupił już się chwali :D

Teraz Pytanie :D Kto Ci go zaleje Synu? ;D

nie no żarcik :D


Tuninguj te AM6 :D i dbaj, dbaj, dbaj i lej najlepesze oleje ;D

bumek, Widziałem już to Cudo, Gabarytowo większy od CBR, wysoki tak jak NSR ale węższy od Nsr, :D

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: StreetoOo » ndz 27 sty, 2013

Samo się zatankuje, a jak nie to jeszcze jedno auto w domu w benzynie jest <smile> bumek, na te pytania odpowiem ci jutro, bo nie znam rozmiarów opon dokładnie ;)
Pozdrawiam LwG

Awatar użytkownika
toldi
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010
Lokalizacja: ÂŁeba

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: toldi » ndz 27 sty, 2013

On Ci spali Tyle Co te Twoje Punto :P Mówię Ci nie wyrobisz się z $$ na wache ;D wiem po sobie ;P

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: StreetoOo » ndz 27 sty, 2013

Damy radę ;)
Pozdrawiam LwG

Awatar użytkownika
toldi
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010
Lokalizacja: ÂŁeba

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: toldi » ndz 27 sty, 2013

Dajemy rade póki zima jest :D

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: Bumek » ndz 27 sty, 2013

toldi, przecie ty masz chajno nsr 125 xDe

a 125 2t spali wiecej niz 50 2t <troll>
Ostatnio zmieniony ndz 27 sty, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Xr6 by StreetoOo

Postautor: Crush » ndz 27 sty, 2013

Taki xr6 w dodatku ten jest bez tuningu to nie powinien spalić więcej jak 4,5l. Mój aerox na full serii spalał 3l.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl