Mam go od piątku i jak narazie zrobiłem w nim polerkę korka baku, naładowałem aku, i uzupełniłem olej w dozowniku. Co do planów jest ich wiele, a co wyjdzie czas pokaże, wszystkie mody itp będę starał się pokazywać Wam tu. Teraz trochę fotek :




Mam go od piątku i jak narazie zrobiłem w nim polerkę korka baku, naładowałem aku, i uzupełniłem olej w dozowniku. Co do planów jest ich wiele, a co wyjdzie czas pokaże, wszystkie mody itp będę starał się pokazywać Wam tu. Teraz trochę fotek :




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Zedrzyj to XR6, bo jakiś amator to robił i się nie przyłożył 

. Trochę do dopieszczenia, ale zrobisz i będziesz miał fajne moto.




Kto Ci go zaleje Synu?
i dbaj, dbaj, dbaj i lej najlepesze oleje


bumek, na te pytania odpowiem ci jutro, bo nie znam rozmiarów opon dokładnie 

Mówię Ci nie wyrobisz się z $$ na wache
wiem po sobie 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości