• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

CI i koła

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

CI i koła

Postautor: LewY94 » pt 28 gru, 2012

Witam chcę w mojej c1 zmienić z kół szprychowych na felgi ogólnie lepiej dla mnie wygląda i przód mi się ciągle centruje . I mam pytanie czy da się to zrobić na tył do zębatki koła 13 jak ktoś ma 13 niech pisze albo na allegro możecie dawać linki z góry dzięki


adrol

Re: CI i koła

Postautor: adrol » pt 28 gru, 2012

13" trudno będzie znaleźć, ale z 12" nie ma problemu tylko cena trochę wysoka, w zależności od wzoru i firmy od 500zł w górę.

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: CI i koła

Postautor: LewY94 » pt 28 gru, 2012

nie no 12 to juz zamałe chyba

adrol

Re: CI i koła

Postautor: adrol » pt 28 gru, 2012

13" mają przeważnie skuterki, więc przednią pewnie znajdziesz, ale z tylną będzie problem, bo nie widziałem niczego co mogłoby pasować jedynie 12".

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: CI i koła

Postautor: LewY94 » pt 28 gru, 2012

jak bym kupił 13 to z hamulcami nie było by problemy a co z licznikiem ? są jakieś elektroniczne ?
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2012 przez LewY94, łącznie zmieniany 1 raz.


adrol

Re: CI i koła

Postautor: adrol » pt 28 gru, 2012

LewY94, nie rozumiem o czym piszesz i o jakich kołach.

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: CI i koła

Postautor: LewY94 » ndz 30 gru, 2012

pytam się czy jest taka możliwość nie znam się na tym proszę od odpowiedzi i wyjaśnienie ...

adrol

Re: CI i koła

Postautor: adrol » ndz 30 gru, 2012

Dalej nie rozumiem, mówisz teraz o kołach 12" czy 13".
JAkbys kupił koła 12" to prawdopodobnie musisz się pobawić trochę z ich dopasowaniem, bo mają tarcze z przodu i z tyłu (nie wiem jak jest w c1), a jeśli masz ślimak to możesz zostawić swój stary, dodatkowo trzeba zobaczyć jeszcze przy zakładaniu jak tulejki pasują, ewentuallnie je wymienić.

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: CI i koła

Postautor: LewY94 » pn 31 gru, 2012

http://moto.allegro.pl/piaggio-nrg-kolo ... 71135.html przód mnie interesuje bardziej bo się centruje

adrol

Re: CI i koła

Postautor: adrol » pn 31 gru, 2012

No to kupujesz taki kółko razem z ślimakiem chyba, oczywiście jest będzie pasować to możesz założyć ślimak z rometa.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl