Postautor: adrol » ndz 30 gru, 2012
Dalej nie rozumiem, mówisz teraz o kołach 12" czy 13".
JAkbys kupił koła 12" to prawdopodobnie musisz się pobawić trochę z ich dopasowaniem, bo mają tarcze z przodu i z tyłu (nie wiem jak jest w c1), a jeśli masz ślimak to możesz zostawić swój stary, dodatkowo trzeba zobaczyć jeszcze przy zakładaniu jak tulejki pasują, ewentuallnie je wymienić.