• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
bartasix96
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 wrz, 2012
Lokalizacja: Prochy (wielkopolska)

skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Postautor: bartasix96 » śr 19 gru, 2012

Mam benzera yankee z 2012 roku. Oto on : http://polskajazda.pl/Motocykle/Benzer/Shaft/140963 Denerwują mnie migacze. A dokładnie sa za długie. Z przodu jeszcze dobrze wyglądają ale z tyłu okropnie. I tu pytanie: Czy da rade skrócić długość ramienia tych oto kierunków. Proszę o pomoć :]


tomas760
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 14 kwie, 2012
Lokalizacja: ropczyce

Re: skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Postautor: tomas760 » śr 19 gru, 2012

bay to ładnie wygladało to razczej ładnie tego sie nie da zrobic. bo musisz ciac a potem kleic
lepiej kupin nowe krutkie na allegro za grosze kupisz

Awatar użytkownika
bartasix96
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 wrz, 2012
Lokalizacja: Prochy (wielkopolska)

Re: skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Postautor: bartasix96 » śr 19 gru, 2012

No może i kupie, ale one sa takie małe że to by kiczowato wyglądało. Nie jestem pewien jaka w tych migaczach jest śruba. Czy zatapiana przez całe ramie czy tylko przez 1/4.. Jak by była przez całe ramie to brzeszczotem bym dookoła przeciął ale nie naruczając śruby potem stopił gumęna ramieniu palnikiem i by grało. Ewentualne zadziory powstałe w wyniku cięcia bym obszlifował i nie było by najgorzej. ale to sa tylko przypuszczenia. Jak ktoś wie jaka tam jest śruba to prosiłbym o napisanie :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Postautor: Bumek » śr 19 gru, 2012

krotkie kierunkowskazy kiczowato? lepiej miec takie buby? kup strzaleczki, bedzie wygladal o niebo lepiej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bartasix96
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 wrz, 2012
Lokalizacja: Prochy (wielkopolska)

Re: skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Postautor: bartasix96 » śr 19 gru, 2012

A jakie polecacie? Ledy czy standard żaróweczki?? :p


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Postautor: Bumek » śr 19 gru, 2012

Ludzie mowia ze lepsze zwykle bo led sa malo widoczne, ja tam nie wiem bo nigdy nie mialem xd
http://allegro.pl/kierunkowskazy-strzal ... 29247.html te sa ladne :)

Awatar użytkownika
bartasix96
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 wrz, 2012
Lokalizacja: Prochy (wielkopolska)

Re: skrócenie kierunkowskazów w benzer yankee

Postautor: bartasix96 » śr 19 gru, 2012

fajne, no i metalowe. Bedzie kasa to sobie zapodam :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl