No może i kupie, ale one sa takie małe że to by kiczowato wyglądało. Nie jestem pewien jaka w tych migaczach jest śruba. Czy zatapiana przez całe ramie czy tylko przez 1/4.. Jak by była przez całe ramie to brzeszczotem bym dookoła przeciął ale nie naruczając śruby potem stopił gumęna ramieniu palnikiem i by grało. Ewentualne zadziory powstałe w wyniku cięcia bym obszlifował i nie było by najgorzej. ale to sa tylko przypuszczenia. Jak ktoś wie jaka tam jest śruba to prosiłbym o napisanie
