Witam
Czy wie ktoś jak zrobić taki tył lub czy można dokupic takie plastiki.
http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/O ... 847/987732














ale mozna z tym pokombinowac i zamontowac te: http://allegro.pl/kierunkowskazy-kierun ... 84834.html 


jak coś to bede reke wyrzucać.A wiesz może jak zmienić manetki na np http://allegro.pl/manetki-czarne-manetk ... 34734.html takie lub http://allegro.pl/manetki-manetka-luska ... 28332.html




I później walniesz sobie takie mocowanie z lampą i kierunkami, albo sam zrobisz i będzie git 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości