• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

OGAR 900 TYŁ

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

Witam
Czy wie ktoś jak zrobić taki tył lub czy można dokupic takie plastiki.
http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/O ... 847/987732
Hulaj


Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: ZiomeK » sob 15 gru, 2012

http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... id=6398361 coś takiego kupujesz, wycinasz pod to stare nadkole.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

aaa wiem chyba takie cos w mrówce jest.
Hulaj

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Bumek » sob 15 gru, 2012

potem podcinasz plastiki, dopasowywujesz i gitara :)
Obrazek

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

Spoko dobra dzieki bede kobinować.A moze jakies fajne lampy znajdziecie zeby pod to zamotować
Hulaj


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Bumek » sob 15 gru, 2012

Obrazek

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

A są w niej kierunki bo chciał bym wyeliminować te orginalne bo nie są zbyt efektywne.
Hulaj

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

Hulaj

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Bumek » sob 15 gru, 2012

nie ma ;p ale mozna z tym pokombinowac i zamontowac te: http://allegro.pl/kierunkowskazy-kierun ... 84834.html <smile>
Obrazek

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

Pomyśle :P jak coś to bede reke wyrzucać.A wiesz może jak zmienić manetki na np http://allegro.pl/manetki-czarne-manetk ... 34734.html takie lub http://allegro.pl/manetki-manetka-luska ... 28332.html
Hulaj

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Bumek » sob 15 gru, 2012

Ta po lewej normalnie sciagasz, zakladasz nowa, ta po prawej wykrecasz, wyjmujesz rolgaz, zakladasz do nowej i zakrecasz :)
Obrazek

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

A jak ja sciagnać jak ona chyba przyklejona jest ?
Hulaj

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Yato » sob 15 gru, 2012

rozkręcasz przełączniki i sama wyjdzie luzem :)
a co do lampy to bym mocowanie tablicy kupił takie, z lampą i kierunkami od razu :)

http://intermotors.pl/product-pol-96785 ... 07-08.html takie coś tylko tańsze.


A co do nadkola, to musisz zdjąć pierw to co masz z błotnikiem, plastiki przy szlifować na równo i pleksie dociąć i skręcić :) I później walniesz sobie takie mocowanie z lampą i kierunkami, albo sam zrobisz i będzie git :)
:)

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: CZARO » sob 15 gru, 2012

Hulaj, Nie jest przyklejona.Wystarczy podważyć śrubokrętem i zejdzie.Ja wymianiałem to normalnie zeszło.Ja dostałem jeszcze rolgaz w gratisie :)
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Hulaj
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Parczew

Re: OGAR 900 TYŁ

Postautor: Hulaj » sob 15 gru, 2012

Aha no to juz zamawiam manetki a takie mocowanie to sobie migomacikiem moze spawne/
Hulaj



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl