Motocykl ma 350 pojemności i całe 27KM przy wadze około 170kg
Jawę mam od około 4 lat i cały czas udoskonalam ją i robię wedle swoich upodobań
Bazą do budowy oczywiście jest jawa 350, duża ilość części jest dopasowana i innych motocykli lub jest akcesoryjna, a tych "bajerów jest dołożone dość sporo i trochę jeszcze dojdzie
Z najważniejszych jest przerobiony alternator i cała elektryka, osprzęt kierownicy jest dostosowany z motocykli japońskich a gaźnik jest od włoskich 125, parę rzeczy też zrobiłem sam
Pierwsza wersja zegarów
pierwsze przymiarki włoskiego gaźnika
widok za kierownicy- gps, podgrzewane manetki, pierwsza wersja owiewki i wygodna kierownica od enduro
tak wyglądała w dniu wyjazdu na zlot i podczas zlotu pod słowacką granicą
byłem nią też na zlocie w Czechach
Link do mojej strony http://turbo1988.xt.pl
w pranach jest jeszcze sporo przeróbek, przede wszystkim oryginalny hamulec tarczowy
w tej chwili wygląda tak






[/URL]





malowałeś ją? nie miałeś problemów z elektryką?