






, nie wiem jak kartery, ale pokrywy malowałem normalnie jak elementy nadwozia 





---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

.
.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości