nowy nabytek. Jest to Honda MTX, enduro, 125cm3, 2T, chłodzony cieczą, sześć biegów, 24KM. Papiery oczywiście są, już nawet zarejestrowaliśmy go w PL. Jest z 1987r, jak na tamte lata jest git. Wygląd trochę do dopieszczenia- plastiki oklejone folią (może kiedyś się pomaluje), trzeba te chlapacze powywalać
,lampa z tyłu nie oryginalna, no i trzeba go porządnie umyć.Co do mechaniki to żadnych wycieków, luzów itp. Przebieg 46tyś
, trochę dużo, ale ma się dobrze i pali z pierwszego kopa
. Hondzię kupiłem 50/50 z tatem
, ja będę śmigał po wsi i w terenie, a tata może nieraz ze mną gdzieś dalej (ja na Rieju
). Narazię jeździłem tylko po ulicy i krótko, bo trochę podziębiony jestem, więc jeszcze nie przetestowałem jej w pełni, ale jeździ się fajnie, ładnie idzie
. Będzie czym śmigać w zimie
. Tutaj kilka fotek robione- robione słabym fonem więc jakość słaba:
Może na weekend'zie zrobię jakieś lepsze fotki, jak trochę pośmigam
.
Zapraszam do komentowania
.




Jeśli nie była przekazywana sobie po gówniarzerii po wsi (choć nie wygląda) to jeszcze długo polata nie zważając na ten przebieg który ma 



. Pawlos312, super maszynka. Oby służyła jak najdłużej 