• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda MTX 125 R

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Honda MTX 125 R

Postautor: Pawlos312 » wt 27 lis, 2012

Siemka, przedstawię wam dziś mój i mojego taty :D nowy nabytek. Jest to Honda MTX, enduro, 125cm3, 2T, chłodzony cieczą, sześć biegów, 24KM. Papiery oczywiście są, już nawet zarejestrowaliśmy go w PL. Jest z 1987r, jak na tamte lata jest git. Wygląd trochę do dopieszczenia- plastiki oklejone folią (może kiedyś się pomaluje), trzeba te chlapacze powywalać :P,lampa z tyłu nie oryginalna, no i trzeba go porządnie umyć.Co do mechaniki to żadnych wycieków, luzów itp. Przebieg 46tyś :D, trochę dużo, ale ma się dobrze i pali z pierwszego kopa :D. Hondzię kupiłem 50/50 z tatem :D, ja będę śmigał po wsi i w terenie, a tata może nieraz ze mną gdzieś dalej (ja na Rieju :) ). Narazię jeździłem tylko po ulicy i krótko, bo trochę podziębiony jestem, więc jeszcze nie przetestowałem jej w pełni, ale jeździ się fajnie, ładnie idzie :) . Będzie czym śmigać w zimie :P. Tutaj kilka fotek robione- robione słabym fonem więc jakość słaba:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Może na weekend'zie zrobię jakieś lepsze fotki, jak trochę pośmigam :).
Zapraszam do komentowania :P .
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2012 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: BeNeK » wt 27 lis, 2012

seksiaste chlapacze :D

Spoko maszynka ;) Jeśli nie była przekazywana sobie po gówniarzerii po wsi (choć nie wygląda) to jeszcze długo polata nie zważając na ten przebieg który ma ;)

Fajna maszynka niech wam służy długo i bezawaryjnie :)

LwG!!
Ps. Fajnie by się nią w zimie katało jeśli nie będziecie się bać że moto się od śniegu uszkodzi :D
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: kedzior96 » wt 27 lis, 2012

________$$$$
_______$$_$$
_______$___$$
_______$___$$
_______$ $___$$
________$____$$
________$$____$$$
_________$$_____$$
_________$$_____ _$$
__________$_______$$
____$$$$$$$________$$
__$$$_______________$$$$$$
_$ $____$$$$____________$$$
_$___$$$__$$$____________$$
_$$________$$$___________ _$
__$$____$$$$$$____________$
__$$$$$$$____$$___________$
__$$_______$$$$___________$
___$$$$$$$$$__$$_________$$
____$________$$$$_____$$$$
____$$____$$ $$$$____$$$$$$
_____$$$$$$____$$__$$
_______$_____$$$_$$$
________$$$$$$$$$$

super motorek a takie pytanko ile dałeś za moto i przerejestrowania na polskie blachy bo pamiętam że stał na szwajcarskich ale zapomniałem za ile stał :P
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: Maciek » wt 27 lis, 2012

NO maszyna kozacka ;D ja bym chlapacz lekko uciął bo jak po blocie bedziesz jezdził to nie bedzie ci tak po plecach rzucać, kumpel też uciął i jakieś małe błoto i na plecach taki fajny pasek :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: Pawlos312 » wt 27 lis, 2012

Dzięki za miłe komenty.
BeNeK, jestem pierwszym właścicielem w kraju, raczej nie był katowany wcześniej :P- świadczy o tym stan techniczny i np. to, że ma te chlapacze.
kedzior96, stał za 2400zł, ale stargowałem 100zł, a rejestracja, to narazie ok.37zł, bo są próbne blachy + ubezpieczenie.
Scapule, odczepi się tą dodatkową część tylko :D .
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2012 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: Yato » wt 27 lis, 2012

mrrrrrrrraśna <smile>
chce filmik, chce filmik !
:)

Awatar użytkownika
vantage
Uczeń
Uczeń
Posty: 38
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: GST

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: vantage » wt 27 lis, 2012

Yato, nie mogę z twojego avatara <lol> . Pawlos312, super maszynka. Oby służyła jak najdłużej ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: choinka » wt 27 lis, 2012

Fajniusia ;D Chętnie bym się przejechał ;D I koniecznie wymień wężyk od paliwa.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: Pawlos312 » wt 27 lis, 2012

choinka, wiem, wiem. Dzisiaj pierwszy dzień w domu :P. Zrobi się wszystko, żeby było cacy :).
Obrazek

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: choinka » wt 27 lis, 2012

To powodzenia ;D

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: BarneY » wt 27 lis, 2012

Świetna ! Oby latała :D Powodzenia w pracach ;)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: EDEKNWZ » śr 28 lis, 2012

Pikna suczz :p kolego ma podobną no i powodzenia w dalszych pracach :p

oski77
Specjalista
Specjalista
Posty: 157
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Petrol

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: oski77 » śr 28 lis, 2012

Ładny sprzęt wstawie jeszcze mojego RX-a jak będe miał czas :) musisz stary wydupcyć ten błotnik z tylu :D Bo toż to łopata :D 47k na 2t to f c**j dużo : ) :D Ale Honda to Honda : ) "Power of Dream"

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: carlos » czw 29 lis, 2012

Nie wiem jak w hondzie ale w cagivie cylinder wytrzymuje koło 20k km a wał 40k km :D czyli jak ma pewnie już wał i cylek z przebiegiem około 7k km chyba że licznik kręcony :D
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500

adrol

Re: Honda MTX 125 R

Postautor: adrol » czw 29 lis, 2012

Tylko zobacz jaką moc ma cagiva a jaką Honda, więc z pewnością wytrzyma więcej, ale wystaczy zmierzyć kompresje i będzie wszystko jasne :)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl