Dodano: |15 Sie 2012|, o 10:40
Wszystko było ok miały być jutro kolejne zmagania ale...kolega miał powazny wypadek...wpadł pod auto swoja hondą cbr i aktualnie wszystkie tego typu dragi u nas są odwołane

















na wiosne cie widze u nas ze swoim zespołem do ścigania
DanielD16, tam tak ale obczaj droge adamówka-biele-kolonia polska
nowiutki dywanik zakręcy fajne można sie wykładac i ciąć ile fabryka dała;-)

kolega ma dalej kupić nsr to może bym z nim prędzej wpadł ale tak to z jakimiś piździkami 70 się wlec nie będę 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości