• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

DRAG Racing Słoboda 2012

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: m_isie_k » śr 15 sie, 2012

Dodano: |15 Sie 2012|, o 10:40
Wszystko było ok miały być jutro kolejne zmagania ale...kolega miał powazny wypadek...wpadł pod auto swoja hondą cbr i aktualnie wszystkie tego typu dragi u nas są odwołane


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: BeNeK » śr 15 sie, 2012

ale urwał... a chciałem się z nim zmierzyć na te wasze 1/4 mili
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: Yautja » śr 15 sie, 2012

Na jednym z wyścigów?
Obrazek

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: m_isie_k » czw 23 sie, 2012

siemka koledzy jednośladowcy w tą sobote tj 28
o godz. 18:00 organizujemy kolejny drag racing.
chetnych wszystkich zapraszam na droge luchów
dolny - słoboda mała. wiecej info pisac pod
spodem
serdecznie zapraszamy

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: m_isie_k » sob 27 paź, 2012

http://www.youtube.com/watch?v=AydJBZ9TaNQ


z ostatniego w tym sezonie zlotu


Awatar użytkownika
Brzeszczot
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Lokalizacja: Lublin

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: Brzeszczot » ndz 28 paź, 2012

Panowie. u mnie też w Lublinie nie lepiej , znaczy nie ma nikogo kto jeździ ;p
Ostatnio zmieniony ndz 28 paź, 2012 przez Brzeszczot, łącznie zmieniany 1 raz.
bĂŞdzie moc!! ;)

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: DanielD16 » ndz 28 paź, 2012

Koledzy z drag racing słoboda raz mijaliśmy się w lesie na trasie Szegdy-kolonia Polska:)
danielstreet

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: m_isie_k » pn 29 paź, 2012

DanielD16, możliwe czasem sie tam jeździ zamykać licznik :P

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: DanielD16 » pn 29 paź, 2012

Ale drogi tam są fatalne:(
danielstreet

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: BeNeK » pn 29 paź, 2012

DanielD16, jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma <troll>

a ja z kolei się czasem kręcę po przeworsku :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
m_isie_k
Specjalista
Specjalista
Posty: 199
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: SÂłoboda

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: m_isie_k » pn 29 paź, 2012

BeNeK, e to rzut beretem do nas :) na wiosne cie widze u nas ze swoim zespołem do ścigania :PDanielD16, tam tak ale obczaj droge adamówka-biele-kolonia polska :D nowiutki dywanik zakręcy fajne można sie wykładac i ciąć ile fabryka dała;-)

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: DanielD16 » wt 30 paź, 2012

no tam są ładne drogi.wpadnij kiedyś na Majdan Sieniawski.też mamy ładny asfalt i długie proste:)
Ostatnio zmieniony wt 30 paź, 2012 przez DanielD16, łącznie zmieniany 1 raz.
danielstreet

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: DRAG Racing Słoboda 2012

Postautor: BeNeK » śr 31 paź, 2012

a co wy myślicie że ja tu ładnych dróg nie mam ? <...> <troll>

A wpaść tam na dragi kiedyś wpadnę ale czy sam czy z kimś to nie powiem bo nie wiem <troll> kolega ma dalej kupić nsr to może bym z nim prędzej wpadł ale tak to z jakimiś piździkami 70 się wlec nie będę <troll>
Ostatnio zmieniony śr 31 paź, 2012 przez BeNeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl