napewno byłby to ciekawy pomysł, tylko tak :
-należało by mieć 2 takie same tłumiki, (np w jawach 350 zawsze mi się tłumiki podobały, może by je przerobić i użyć? - przeróbka mam na myśli pełen przelot z jakąś watą czy czyms i skrócenie)
-sprawdz czy masz w ogóle wystarczająco miejsca na 2gi tłumik,
- spawarka i fleksa w dłoń, ciąć spawać,ciąć, spawać, podpasowywać,ciąć,mocować, lansować się
http://allegro.pl/tlumiki-tlumik-jawa-t ... 45183.html
http://allegro.pl/tlumiki-jawa-350-w-ch ... 74935.html
http://allegro.pl/jawa-350-de-lux-ts-tl ... 79007.html - zregeneruje się i ciąć nie będzie szkoda..
http://allegro.pl/tlumiki-wydechy-suzuk ... 02366.html - nie jestem pewny jak z wielkośćią, jak tanie to można spróbować podciąć zaspawać..
http://allegro.pl/tlumik-kolanko-kinroa ... 46435.html a może seria?
dużo roboty z tym to napewno, ale jest to wykonalne
