• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tłumiki

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Brzeszczot
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Lokalizacja: Lublin

Tłumiki

Postautor: Brzeszczot » wt 09 paź, 2012

Witam. miałem dylemat w jakim dziale założyć temat, bo zastanawiam się nad dwoma tłumikami w kingway chopper. co o tym myślicie?, jakieś pomysły? skąd wziąć itd. :>
bĂŞdzie moc!! ;)


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Tłumiki

Postautor: michau_ek » śr 10 paź, 2012

napewno byłby to ciekawy pomysł, tylko tak :
-należało by mieć 2 takie same tłumiki, (np w jawach 350 zawsze mi się tłumiki podobały, może by je przerobić i użyć? - przeróbka mam na myśli pełen przelot z jakąś watą czy czyms i skrócenie)
-sprawdz czy masz w ogóle wystarczająco miejsca na 2gi tłumik,
- spawarka i fleksa w dłoń, ciąć spawać,ciąć, spawać, podpasowywać,ciąć,mocować, lansować się ;)

http://allegro.pl/tlumiki-tlumik-jawa-t ... 45183.html
http://allegro.pl/tlumiki-jawa-350-w-ch ... 74935.html
http://allegro.pl/jawa-350-de-lux-ts-tl ... 79007.html - zregeneruje się i ciąć nie będzie szkoda..

http://allegro.pl/tlumiki-wydechy-suzuk ... 02366.html - nie jestem pewny jak z wielkośćią, jak tanie to można spróbować podciąć zaspawać..

http://allegro.pl/tlumik-kolanko-kinroa ... 46435.html a może seria?

dużo roboty z tym to napewno, ale jest to wykonalne ;)

Awatar użytkownika
Brzeszczot
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Lokalizacja: Lublin

Re: Tłumiki

Postautor: Brzeszczot » śr 10 paź, 2012

Jawka 50 ma małe tłumiki można było by przeloty zrobić, pomalować i możne coś by z tego było.
bĂŞdzie moc!! ;)

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Tłumiki

Postautor: dzikilopez » śr 10 paź, 2012

Gdzieś widziałem Łosia na 2 tłumikach. Da radę zrobić gdyż mocowanie lewego boku wystarczy tylko przystosować. W tłumiki od jawek bym się nie bawił gdyż są długie i efekt może być taki sobie. Jakbyś dopadł 2 tłumik od Łośka pożenił kolanka razem to mogło by coś z tego wyjść .
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

Awatar użytkownika
Brzeszczot
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Lokalizacja: Lublin

Re: Tłumiki

Postautor: Brzeszczot » czw 11 paź, 2012

Kolanka zespawać i zrobić trójnik to nie problem, tylko że muszę szukać drugiego tłumika do łosia, a nie będę kupował za 140PLN, jak ktoś będzie miał coś takiego na sprzedaż to zgłosić się :] .
bĂŞdzie moc!! ;)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl