speeder pisze:wyjaśnisz dokładniej ?:D
bieżnik podwija pod rant
i śmiesznie to wygląda 



speeder pisze:wyjaśnisz dokładniej ?:D
i śmiesznie to wygląda 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739





mój bridgestone jest z 2004 roku ,z początku i wygląda nieźle ,ale nie mogłem go założyć ,tyle ,że to 110/70. moim a 36 tydzień to ponad połowa roku 2002 ,więc moim zdaniem nic to nie wadzi. mówią ,że stara guma szybciej traci właściowści ,ale to czcza gadanina moim zdaniem


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
czyli Tobie ją polecam, jest elegancka 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości