• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » czw 06 wrz, 2012

speeder pisze:wyjaśnisz dokładniej ?:D

bieżnik podwija pod rant :D i śmiesznie to wygląda :D


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Opony

Postautor: to&owo » czw 06 wrz, 2012

aaa :D

jaka max opona wejdzie a przód do Ogarka ,tak żeby błotnik został ? 3.00 ? czy 2.75 ?

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Opony

Postautor: Alpen » czw 06 wrz, 2012

speeder pisze:jaka max opona wejdzie a przód do Ogarka ,tak żeby błotnik został ? 3.00 ? czy 2.75 ?

Bez przerabiania 2.50, z podniesionym 2.75. 3.00 nie wejdzie już.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
ambasadii
Amator
Amator
Posty: 9
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: JĂłzefĂłw

Re: Opony

Postautor: ambasadii » czw 06 wrz, 2012

czyli bez przerabiania nic nie wykombinuje się ....hmm ale tak sobie myśle po co kombinować nic to i tak nie da jak będzie większa opona o parę cm.

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Opony

Postautor: Kebab_Karim » sob 29 wrz, 2012

Jako, że moje Chińskie laczki dobiegły do końca bieżnika trzeba by je wymienić :)
I tu nasuwa się pytanie jakie laczki do GR600??? Przód i tył. Myślałem nad 90/90/18 na przód i 120 lub 110/90/18 na tył. Co o tym myślicie??? jakieś propozycje poproszę z linkami :)
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D


Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Opony

Postautor: Monster96 » sob 29 wrz, 2012

ja mam pytanie czy na seryjne felgi w zumico gr 500 mogę założyć opony 110/80
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Opony

Postautor: Bubles » śr 03 paź, 2012

Panowie, taka oponka nada się na tył? http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/ ... 9,szi.html Czy taka to bardziej na przód by pasowała?

Opłaca się ją brać ---- > http://allegro.pl/opona-michelin-m45-3- ... 01032.html ? Jest z 36 tygodnia 2002 roku... I chciałem ją na tył, ale ta rzeźba bieżnika to chyba bardziej na przód się nadaje?
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 przez Bubles, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Opony

Postautor: to&owo » czw 04 paź, 2012

Damon ,spokojnie możesz u brata siedzi 4.00 na lajcie
Bubles ta jedna nie podejdzie wcale bo to 18 cali ,a ta z 2002 roku stara ,ale nie raz miałem z takimi doczynienia i nie przeszkadza to wcale . dla przykładu w moim ciągnku opona ma 21 lat i nic jej nie jest xD a przecież często jeździ po asfalcie a nie powinna xD

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Opony

Postautor: Bubles » czw 04 paź, 2012

speeder, Ja mam na tyle koło 18 cali... :P Brać tą z 2002 roku na tył?

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Opony

Postautor: to&owo » czw 04 paź, 2012

ja bym brał :D mój bridgestone jest z 2004 roku ,z początku i wygląda nieźle ,ale nie mogłem go założyć ,tyle ,że to 110/70. moim a 36 tydzień to ponad połowa roku 2002 ,więc moim zdaniem nic to nie wadzi. mówią ,że stara guma szybciej traci właściowści ,ale to czcza gadanina moim zdaniem

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Opony

Postautor: dzikilopez » czw 04 paź, 2012

Ponieważ przymierzam się do wymiany kapci w Yankesie przekopałem alledrogo i wpadło mi w oko takie cudo na przód http://allegro.pl/opona-mitas-2-75-18-h ... 04034.html i taka do kompletu na tył
http://allegro.pl/opona-mitas-3-25-18-h ... 69574.html szersze od oryginalnych o ćwierć cala więc chyba wejść wejdą, pytanie czy są warte swej ceny i czy się trzymają asfaltu ?
Jeżeli macie jakieś godne polecenia laczki w podobnych pieniądzach to sugestie mile widziane.
Ostatnio zmieniony czw 04 paź, 2012 przez dzikilopez, łącznie zmieniany 1 raz.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » czw 04 paź, 2012

hmmm a nie lepiej poszukać używek w dobrym stanie oczywiście markowych ? wtedy na pewno lepiej by kleiły i w ogóle.. z tymi oponkami nie miałem styczności ani zbytnio o nich nie słyszałem ;)

Znalazłem kilka :

Na przód --> http://allegro.pl/opona-michelin-m45-3-00-18-namyslow-i2687101032.html 3.00 wchodzi spokojnie nic nie trze ( sam mam 3.00 ) ;)

Na tył --> http://allegro.pl/1939-bridgestone-bt021-110-80-18-110-80r18-i2629339518.html , u siebie mam taką identyczną tylko że 120/70 , i muszę powiedzieć że jest idealna !!

http://allegro.pl/opona-motocyklowa-110-80-18-58w-michelin-nr17-i2611282534.html

Kumpel ma taką w routerze też jest niczego sobie :))
Ostatnio zmieniony czw 04 paź, 2012 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Opony

Postautor: to&owo » czw 04 paź, 2012

Mitasy to bardzo dobre opony ,miałem z nimi styczność w różnych pojazdach i każdy chwali :)

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Opony

Postautor: Bubles » czw 04 paź, 2012

Lukas16, Tą pierwszą to ja mam zamiar kupić, więc nie polecaj mu jej... xd Poza tym ja ją znalazłem.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » czw 04 paź, 2012

Bubles, ok :D czyli Tobie ją polecam, jest elegancka :D



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl