• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wszystko o dziewczynach :)

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » czw 20 wrz, 2012

adrol pisze:mimo, że same lubią wypić.

A jeśli nie lubią?
modó³ wm mugen sport cdti


adrol

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: adrol » czw 20 wrz, 2012

To muszą być brzydkie i nie chodzić na imprezy (takie kujonki), mieć coś z głową, albo jeszcze nie wypiły, bo np. są zbyt młode. Jeśli wypiła i po prostu nie lubi też powinna zrozumieć. Jeszcze zależy od jej inteligencji, jeśli jest na niskim poziomie to ustawisz ją sobie jak chcesz, ważne jest podejście, przy bardziej kumatych i asertywnych dziewczynach będzie trudniej, ale co my tam wiemy, przydałaby się jakaś jej koleżanka czy coś ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: choinka » czw 20 wrz, 2012

Kobieta to skomplikowana rzecz ;D prościej jest złożyć elektrykę samochodową od podstaw niż zrozumieć kobietę xD
Szanse są :) Moja kobieta też mówiła że ciężko będzie jej zaufać ale myślę że znów odbudowałem to zaufanie, chociaż w części.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » czw 20 wrz, 2012

adrol pisze:To muszą być brzydkie i nie chodzić na imprezy (takie kujonki), mieć coś z głową, albo jeszcze nie wypiły, bo np. są zbyt młode.

To tak, nie pije bo jest młoda, na imprezy nie chodzi. :D A ładna jest. Nie wiem jak u was, ale u mnie to dziewczyny nie chodzą na żadne imprezy, może dlatego że klubu nie ma we wsi :D A inteligentna jest, bardzo.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Brunon K ver. 205 » czw 20 wrz, 2012

Alp3n pisze:Nie wiem jak u was, ale u mnie to dziewczyny nie chodzą na żadne imprezy, może dlatego że klubu nie ma we wsi :D

U mnie to co weekend "Disco Bonanza Przesmyki" i później gadanie ile to one nie wypiły. :D
Obrazek
EMO


Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Czyżu15 » czw 20 wrz, 2012

to trzeba dużo czasu, niech nauczy ją jeździć na neosie :D i musi z nią dużo czasu spędziać, albo niech od razu je*nie że ją kocha a ona będzie w niebowzięta no i wiesz co ;d ;d ;d
only vag

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » czw 20 wrz, 2012

Marcin 205, To chyba mówisz o jakiś dziwnych, u mnie takich nie ma, przynajmniej ja się z takimi nie koleguję. :) Czyżu15, :D
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Brunon K ver. 205 » czw 20 wrz, 2012

Alp3n pisze:Marcin 205, To chyba mówisz o jakiś dziwnych, u mnie takich nie ma, przynajmniej ja się z takimi nie koleguję. :)

U mnie w klasie takie specyficzne towarzystwo było, tylko dwie nie chlały co sobotę. :)
Obrazek

EMO

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: stepien0601 » czw 20 wrz, 2012

Alp3n, TRZEBA CZASU!!!!! DUŻO ROZMÓW. Sam jestem po takim czymś, tylko o co innego poszło.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » czw 20 wrz, 2012

stepien0601, Znaczy powód inny ale konsekwencje te same/podobne?
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: stepien0601 » czw 20 wrz, 2012

Alp3n, Tak dokładnie, odzyskanie zaufania to coś zarypiście trudnego, ale mi się udało, jest lepiej niż predzej :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » pt 21 wrz, 2012

To jest tak: Wczoraj dużo z nią rozmawiał, powiedziała że chce żeby to zaufanie wróciło, że bardzo chce. Powiedziała jeszcze tak "Zrób coś. Proszę"- odnoszące się do tego że chce aby zaufanie wróciło. To co on może zrobić?
Coś czuję że chyba będzie ok niedługo. :))
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Bubles » pt 21 wrz, 2012

Alp3n, Warning, attention whoree! Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje jak laska mówi że coś zrobić, ale sama nie wiem czego chce, to to jest zwracanie uwagi na siebie? :P Mojej po 2 dniach samo przeszło. Może nie zrobiłem tego co Alp3na, kolega. Ale też się na mnie nieźle wkurzyła i powiedziała że straciła zaufanie. Ale tak jak mówię, po 2 dniach było już git. Wystarczyło to jakoś przeczekać, czas sam robi swoje :D

adrol

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: adrol » pt 21 wrz, 2012

Każda sprawa jest indywidualna, ostatnia moja dizewczyna powiedziała papa, bo mówiłem, że R1 wcale nie jest taka szybka, ale za sprawą YT dowiedziała się czegoś innego, więc R1 została <luzik> .
Jak tak już mówi, to niech da jej jakieś kwiaty (lepsze byłoby winko ale jak nie pije) i się sprawa rozwiąże.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Alpen » pt 21 wrz, 2012

Kolega chce jej kupić róże.. To że nieparzysta ilość to wiemy, ale ile sztuk? 5? Czy ile? Bo ja nie mam pojęcia wgl.
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl