• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Romet Stunt Rider

Zaprezentuj swoją maszynę.
jadan5
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 01 gru, 2011
Lokalizacja: Rybno

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: jadan5 » pn 27 sie, 2012

Przepraszam cie nOr3k za to ze cie obraziłem itp i sie nie złosc ;)
Ale powiem tylko ze ja nikomu nie wmawiam ze dobry jestem w stuncie, nie a nie daj boze dopiero zaczynam przygode ze stuntem i nie powiedziałem ze ty jestes gorszy czy cos no nie widziałem twoich filmikow a po co, ja ten post tylko zeby pokazac uzytkownikom mojego ogara i w poscie nie było linku do driftu tylko OGAR 200 For Ever. Wiec prosze cie zakonczmy nasza kłótnie
To jak bedzie ??
Ostatnio zmieniony pn 27 sie, 2012 przez jadan5, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: n0r3k » pn 27 sie, 2012

jadan5, chętnie, widze że jednak ugodowy chłopak jesteś, nie to co ja :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

jadan5
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 01 gru, 2011
Lokalizacja: Rybno

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: jadan5 » pn 27 sie, 2012

Nor3k ja nie chce sie tylko kłócic a jak bym miał to by mi zabrakło ostrzezen :D jestem nowy na forum i az nie chcetnie sie kłócić ;) a jak ci sie ogar podoba ??
Ostatnio zmieniony pn 27 sie, 2012 przez jadan5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: n0r3k » pn 27 sie, 2012

jadan5, no wyszło nieźle :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: BeNeK » pn 27 sie, 2012

jak by to miało jeszcze jakiś zawias przedni od simsonka + inny silnik to może by jakoś to lepiej wyglądało i jeździło bo to to... słabe jest ... silnik czasem ledwo sam siebie ciągnie i żre paliwa... sprzęgła to dobrego też nie ma... a zawieszenie przednie już bym wolał na sztywno ze zwykłej rury zrobić niż z tej waty co jest w oryginale...

No ale powodzenia w dalszych pracach ;)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!


jadan5
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 01 gru, 2011
Lokalizacja: Rybno

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: jadan5 » pn 27 sie, 2012

Dzieki planuje silnik fmb 139 50 cc na 72 przerobie lagi od simsona i przednia fela od suzuki rg 80 z tarcza bo mam pompe zacisk od mz to moge kombinowac ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: choinka » pn 27 sie, 2012

A jak chcecie się kłócić to na pw, tylko bez obrażania się.
n0r3k, nie mam powodów do warna bo nie obraziłeś go, tylko ostrzegałem.

jadan5
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 01 gru, 2011
Lokalizacja: Rybno

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: jadan5 » pn 27 sie, 2012

choinka ja z nOr3k sie pogodzilismy wiec juz nie trzeba ;p pozdro

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: Lukas995 » pn 27 sie, 2012

Ogarek bojowe barwy :D nie no wyszło bdb :)) łąduj wiekszy piec i kaataj :D

jadan5
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 01 gru, 2011
Lokalizacja: Rybno

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: jadan5 » pn 27 sie, 2012

He bojowy :D jak cos to w krzaki i mnie nie ma <rotfl>

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: Szczepan » wt 28 sie, 2012

Jak wsadzisz 139FMB to na pewno będzie dużo lepiej :D ekologiczne kolory :P

Awatar użytkownika
Fast
Weteran
Weteran
Posty: 375
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: Fast » wt 28 sie, 2012

jak na razie spier... kolejnego rometa, to się nie trzyma kupy za chu...


dziękuje dowidzenia

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: BeNeK » wt 28 sie, 2012

KamelMKS, może coś jeszcze z niego będzie więc trzeba być optymistą :>
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

jadan5
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 01 gru, 2011
Lokalizacja: Rybno

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: jadan5 » wt 28 sie, 2012

KamelMKS powiem tak kazdy robi jak mu sie podoba mi sie podoba tak a ze ty uwazasz ze go spierdo**łem to juz twoja sprawa ja chociaz cos robie i jak sie dowiedziałem to jestem 3 osoba w polsce ktora ma hamulec tarczowy w polsce pozderko ;)
Ostatnio zmieniony śr 29 sie, 2012 przez jadan5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kubaniczyk13
Majster
Majster
Posty: 91
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012
Lokalizacja: Grzebowilk

Re: Romet Stunt Rider

Postautor: kubaniczyk13 » ndz 02 wrz, 2012

za***isty ogar mam taką samom ramę u dziadka na strychu.W następne wakacje coś z nim wymyśle.:)
SPRZEDAM SILNIK 110ccm
150zÂł



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl