Ale powiem tylko ze ja nikomu nie wmawiam ze dobry jestem w stuncie, nie a nie daj boze dopiero zaczynam przygode ze stuntem i nie powiedziałem ze ty jestes gorszy czy cos no nie widziałem twoich filmikow a po co, ja ten post tylko zeby pokazac uzytkownikom mojego ogara i w poscie nie było linku do driftu tylko OGAR 200 For Ever. Wiec prosze cie zakonczmy nasza kłótnie
To jak bedzie








pozdro
łąduj wiekszy piec i kaataj 



