imię: Łukasz
Skąd: PGN
Wiek: 14
Rygiel pisze:Lepiej nauczyć się bezpiecznej jazdy na 50 i żyć niż na 600 i się zabić.
Rygiel pisze:Masz szczęście, że nie jechałeś jakaś 600ccm 200km/h.
Jestem pewny prawdopodobieństwa tego wydarzenia xd



Rygiel pisze:Lepiej nauczyć się bezpiecznej jazdy na 50 i żyć niż na 600 i się zabić.
Rygiel pisze:Masz szczęście, że nie jechałeś jakaś 600ccm 200km/h.


BeNeK pisze:ucz się opanowywać takie sytuacje i co ważniejsze nie popełniać takich błędów
Rygiel pisze:Lepiej nauczyć się bezpiecznej jazdy na 50 i żyć
BeNeK pisze:zainwestuj chłopie w lepszy kask...
BeNeK pisze:klamki się raczej przesunęły a nie plastik...


lukasz pisze:Jeśli będzie lepsze moto. Do ogarka mi ten wystarczy. Chociaż może ryzykuję, ale nie zmieniam.


wiem, jak to boli
No ale najważniejsze, że Ty i Łogar cali





Wczoraj odkręciłem plastiki, wyczyściłem. Rama też została trochę wyczyszczona i pomalowałem ją też w jednym miejscu, gdyż pojawiła się rdza. Dzisiaj zacząłem przykręcać pług do plastików, miałem kilka problemów, ale chyba się trzyma. Jutro będę zakładał.




Już umiem ściągnąć plastiki.


lukasz pisze:Lunatyk^, dziękuję
Czynię postępy w obsłudze Ogarka.Już umiem ściągnąć plastiki.


.
jak się np w moim wypadku człowiek założy o 30zł 




dalej nóffka 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości