• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Ogar 900 by lukasz

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: BeNeK » ndz 29 lip, 2012

Wyciąg z karty usera xd

imię: Łukasz
Skąd: PGN
Wiek: 14

Rygiel pisze:Lepiej nauczyć się bezpiecznej jazdy na 50 i żyć niż na 600 i się zabić.


Rygiel pisze:Masz szczęście, że nie jechałeś jakaś 600ccm 200km/h.



Jestem pewny prawdopodobieństwa tego wydarzenia xd
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!


Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: lukasz » ndz 29 lip, 2012

BeNeK pisze:ucz się opanowywać takie sytuacje i co ważniejsze nie popełniać takich błędów ;)

Uczę, uczę. Na kamyszkach jak mi przód uciekł to opanowałem, a tu na mokrej trawie, w deszczu, na zakręcie i burta jeszcze lekko schodzi w dół w tamtym miejscu to już nie dla mnie...
Rygiel pisze:Lepiej nauczyć się bezpiecznej jazdy na 50 i żyć

I dlatego postanowiłem nie odblokowywać i nie tuningować. Seria mi wystarcza, a nawet mnie przerasta. :D
BeNeK pisze:zainwestuj chłopie w lepszy kask...

Jeśli będzie lepsze moto. Do ogarka mi ten wystarczy. Chociaż może ryzykuję, ale nie zmieniam.
BeNeK pisze:klamki się raczej przesunęły a nie plastik...

Chyba raczej plastik został przepchnięty klamką sprzęgła. Po pierwszych oględzinach mam takie wrażenie. Jutro dokładnie zobaczę.

Dzięki za komenty :>

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: BeNeK » ndz 29 lip, 2012

lukasz pisze:Jeśli będzie lepsze moto. Do ogarka mi ten wystarczy. Chociaż może ryzykuję, ale nie zmieniam.



chopie za 150zł można mieć kask który cię "ochroni" ale nie za przeproszeniem takie "gówno" które nadaje się na "policjancie odwal się! przecież mam kawałek plastiku na głowie"
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: BarneY » ndz 29 lip, 2012

Współczuję :( wiem, jak to boli :( No ale najważniejsze, że Ty i Łogar cali ;)
Przywróć go do poprzedniego stanu i się spotykamy :D
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: choinka » pn 30 lip, 2012

Dasz rade go odratować ;D Ważniejsze żeby Tobie nic nie było.


Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: Bubles » pn 30 lip, 2012

Błotko i trawka... Ja taką glebę zaliczyłem na asfalcie...

Dobrze że Ci się nic takiego poważnego nie stało.

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: lukasz » czw 02 sie, 2012

Wczoraj w ogim została obniżona klamka sprzęgła, gdyż przemieściła się przy upadku. Przykręciłem też plastik na kierze. Nic się już nie blokuje. Została do odgięcia jeszcze podnóżka.
Jak już ogar stoi to postanowiłem założyć pług. :D Wczoraj odkręciłem plastiki, wyczyściłem. Rama też została trochę wyczyszczona i pomalowałem ją też w jednym miejscu, gdyż pojawiła się rdza. Dzisiaj zacząłem przykręcać pług do plastików, miałem kilka problemów, ale chyba się trzyma. Jutro będę zakładał.

Fotki z wczoraj przed czyszczeniem:
Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdro :>

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: Lunatyk^ » czw 02 sie, 2012

To nieźle :)
Widzę że plastiki ponownie nabrały blasku <brawo>
Powodzenia w dalszych pracach ;p

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: lukasz » czw 02 sie, 2012

Lunatyk^, dziękuję :)
Czynię postępy w obsłudze Ogarka. :D Już umiem ściągnąć plastiki. <yea>




<troll>

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: Lunatyk^ » czw 02 sie, 2012

lukasz pisze:Lunatyk^, dziękuję :)
Czynię postępy w obsłudze Ogarka. :D Już umiem ściągnąć plastiki. <yea>




<troll>


:P
Mój jest bez żadnego plastiku ;d
jutro może założę ;d

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: Stunter908 » czw 02 sie, 2012

Jeśli masz małe imadło to weź w imadło podnóżek i przy użyciu niedużej siły powinien się wyprostować.Miałem glebę na kostce podczas deszczu za ostry zakręt ale na szczęście byłem w skórze.I kasku bez szczęki ;p .
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: BeNeK » pt 03 sie, 2012

Stunter908, po co imadło... to rękoma można nagiąć ;) jak się np w moim wypadku człowiek założy o 30zł <troll>
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: Maciek » pt 03 sie, 2012

BeNeK, bez młota to h** a nie robota <troll>
Obrazek

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: lukasz » pt 03 sie, 2012

Ogarek złożony. Prawie wszystko jest już dobrze. Jutro trzeba bardziej odgiąć pręt podnóżek, bo się bardziej pochyla na bocznej nóżce niż wcześniej. Za mało dzisiaj został odgięty.

Prawdopodobnie ostatnia modyfikacja to pług widoczny na zdjęciach. :]

Fotki po złożeniu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zabezpieczony gumkami xd przed wibracjami. :D

Może w dalekiej przyszłości białe postojówki z przodu. :)
A w bliższej dbać i nie pchać. :D

Szerokości, bezawaryjności życzy Łukasz
Lewa!

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Ogar 900 by lukasz

Postautor: Lukas995 » pt 03 sie, 2012

No i ładnie :D dalej nóffka :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl